медичні ощадні рахунки набирають чинності з роботодавцями

У 2009 році Aon Consulting (глобальний людський капітал консалтингової організації) та Міжнародного товариства сертифікованих фахівців виплати допомог співробітникам опитаних роботодавців щодо їх використання споживачем планів в галузі охорони здоров’я.

З опитаних роботодавців, які запропонували такі плани, медичні ощадні рахунки були переважніше, ніж здоров’я відшкодування витрат (HRA). П’ятдесят шість відсотків цих роботодавців використовували дані про здоров’я заощадження (HSA) моделі, в той час як тільки 35 відсотків використовували моделі HRA. Дев’ять відсотків сказали, що вони використовували обидва типи.

Ця тенденція зростає протягом останніх трьох років. Оскільки кількість роботодавців, які беруть HSA зросла з 48 до 56 відсотків, число HRA пропозиція впала з 43 до 35 відсотків. Модель HSA може бути все більшої популярності, тому що здоров’я ощадних рахунках вважають більш вигідним для працівників, ніж HRA.

2009 Опитування також показало, що все більше роботодавців, які пропонують план HSA вносять гроші в план. Шістдесят шість відсотків сприяли в 2009 році в порівнянні з 60 відсотками у 2008 році. Ця тенденція буде продовжуватися, тому що з 56 відсотків опитаних роботодавців, які не пропонують споживачем планів в галузі охорони здоров’я, 37 відсотків заявили, що планують запропонувати один в найближчому майбутньому.

мировий суддя Morgan напрямні роботодавців пропонувати медичні ощадні рахунки

JP Morgan випустив «Рекомендації щодо реалізації медичні ощадні рахунки (HSA) програма”, яка передбачає поетапний допомогу для роботодавців, які хочуть запропонувати своїм співробітникам програму HSA. Як один з перших банків, який пропонує медичні ощадні рахунки, JP Morgan має великий досвід роботи в споживчому спрямованої медичної галузі. Банк управляє HSA програм протягом майже 10 000 компаній, а також надає HSA грошових коштів та інвестиційних послуг для сотень тисяч людей.

Ці рекомендації відображають досвід JP Morgan, задоволення потреб компаній, які представляють повний спектр американських роботодавців. , Яка коливається від невеликих компаній з усього лише двох співробітників фірми з більш ніж 100 000 співробітників.

Ці рекомендації включають в себе розробку плану HSA для задоволення короткострокових і довгострокових цілей реєстрації. Компанії, які є найбільш успішними в справі впровадження дизайну HSA план їх план буде легким для розуміння і використання. Такі плани зазвичай забезпечують 100 відсотків охоплення профілактичної медичної допомоги. Як правило, вони пропонують кредитну лінію для покриття непередбачених медичних витрат, і ці роботодавці зазвичай сприяють їх здоров’я працівників ощадних рахунків. Не менш важливо, ці роботодавці також сприяння співробітнику освіти про вартість медичного обслуговування.

як вибрати адміністратора HSA

HSA адміністратори повинні володіти необхідними знаннями і можливостями для задоволення основних обидві компанії і потребами співробітників. Компанії повинні вибрати адміністратора HSA, який може забезпечити простий процес реєстрації, і настроюються зв’язку співробітників та зарахування матеріалів. Крім того, шукайте адміністратора HSA, щоб забезпечити всебічну звітність з відданою командою підтримки. Нарешті, зверніть увагу на репутацію та балансу.

потреба в спілкуванні HSA пільги своїм співробітникам

Компанії повинні добре спланована і проведена стратегія зв’язку розмірів пенсій HSA протягом декількох місяців до фактичного періоду реєстрації. Це дозволяє співробітникам необхідний час, щоб повністю зрозуміти їх нові переваги. Він також знижує плинність плутанини під час періоду зайнятості учнів. Скористайтеся професійно розвинені засоби комунікації, які можуть відповісти на ваші співробітники на питання і побоювання з приводу здоров’я ощадних рахунків.

До кінця 2008 року налічувалося близько трьох мільйонів медичні ощадні рахунки з комбінованою депозити терміном більше 3 мільярдів доларів. Число медичних ощадних рахунків, як очікується, в чотири рази до 2012 року. Чи буде ваша компанія брати участь у цьому майбутньому?