медичні ощадні рахунки можуть запропонувати ліки лабораторії та знижки

Люди звертаються до медичного страхування плани з низькою вартістю премії, щоб впоратися з швидко зростаючою місячні ставки. Деякі високої франшизи планів медичного страхування можуть бути об’єднані з медичні ощадні рахунки (HSA), щоб запропонувати ще більшої економії. На додаток до оподатковуються відсотки, і податкових відрахувань на медичні витрати, HSA від великої незалежної фірми може принести вам дещо іншими знижками.

Великі компанії мають достатньо клієнтів, щоб володіти переговорах, і торгуватися за більш низьку плату за медичні послуги. З великою часткою ринку, агентства можуть пропонувати знижки для медичних витрат, які мають великі націнки, таких як лабораторії зборів і лікарських препаратів. Ці дисконтні карти, і інші способи, щоб заощадити, можна ознайомитися в Інтернеті.

знижки на лабораторних зборів

Послуги доступні, які дозволяють вам замовляти Лабораторні тести, таких як аналіз крові і комп’ютерну томографію онлайн, і перейти до беруть участь лабораторіям мати тести виконуються з 48-годинний поворот. Основні постачальники медичного страхування пропонують суттєві знижки на ціну лабораторних тестів і відпускаються за рецептом ліків.

знижки рецептом ліків

З великий розкид в цінах рецептом ліки, ви можете заощадити багато, просто порівнюють. Ви також можете скористатися рецептом Дисконтні картки ліків в рамках великих фірм медичного страхування. Багато з цих дисконтних карт можуть забезпечити суттєву економію в широкому діапазоні великих ланцюга аптек по всій країні.

спеціальні знижки для роздрібних власників здоров’я ощадного рахунку

Велика частка ринку також дозволяє великі агентства медичного страхування укласти угоди із загальною роздрібної торгівлі, таких Barnes & Noble, Netflix, Starbucks, Target, і інших кіл. HSA власники можуть отримати нагороди, де до 25 відсотків вашого відбірковому покупки накопичуються, і переклад на Ваш HSA.

Законопроект знижує переговорів зборів для власників HSA

Один з ваших найбільших можливостей для збереження може прийти не за вартістю послуг законопроекту переговорів. Великі роботодавці та страхові компанії, як правило переговори з лікарями і лікарнями, щоб отримати набагато нижчими цінами, ніж широка громадськість робить.

З великим присутністю на ринку, незалежні фірми медичного страхування пропонують ті ж послуги HSA власників, без ризику. Перед оплатою медичного рахунку, ви можете представити свій законопроект переговорів служб. Якщо вони зможуть домовитися скорочений рахунок, ви зберігаєте 70 відсотків економії! Якщо вони не можуть, ви не платите їм нічого. Іншими словами, вам нема чого втрачати, і 70 відсотків великих рахунків у виграші.

Інтернет і по телефону консультації лікаря для власників HSA

Коли ви зберігаєте з високою франшизи медичного страхування, ви платите за невеликі витрати, в тому числі відвідування лікаря офісу. Щоб заощадити на них, ви можете скористатися спеціальними угодами в режимі реального часу доступ до ліцензованих лікарям по телефону, або електронною поштою. За допомогою цих безкоштовних консультаційних послуг, принаймні, ви будете впевнені, коли вам дійсно потрібно заплатити, щоб звернутися до лікаря.

сукупної економією складаються для власників HSA

При збереженні на відвідування офісу лікаря, лабораторії зборів, і припис витрати, ваші заощадження можуть скласти швидко. Крім того, ви будете економити за більш низькими щомісячними преміями від вашої високої франшизи план медичного страхування в той час як ваші HSA нараховуються відсотки обкладаються податком.

З такими привабливими рисами, медичні ощадні рахунки стають все більш популярними, і може забезпечити більший контроль над доларів охорони здоров’я. Коли ви стаєте членом провайдер з великою часткою ринку, ви можете насолоджуватися суттєві знижки та пільги, які рідко доступні для осіб, які не мають медичного страхування через роботодавця. З-під контролю цін для охорони здоров’я сьогодні, важливо, щоб скористатися всі заощадження, які доступні.