медичні ощадні рахунки може бути відповіддю для реформи охорони здоров’я

Важко, щоб включити у вечірніх новинах, не чуючи більше і більше більш всюдисущі дискусії медичного змагання. З одного боку наполягають на фінансованих урядом охорони здоров’я для всіх і інша сторона закликає законодавців шукати більш доступні рішення в області охорони здоров’я, він може бути жорстким, щоб визначити, які реформи охорони здоров’я найкраще для нації. Проте, майже всі згодні з тим, що нинішня ситуація вимагає медичної реформи – реформи і програм, які не тільки доступним, але й підтримувати якість системи охорони здоров’я по всій країні.

Медичні ощадні рахунки життєздатні рішення в галузі охорони здоров’я, які допомагають полегшити тягар податку на прибуток для учасників, дозволяючи їм мати транспортний засіб для економії грошей виключно для покриття витрат на їх охорону здоров’я. Але, перш ніж хто спрямовується до висновків про те, що поточні рішення в галузі охорони здоров’я повинні отримати подальший розвиток і не просуваються, важливо зрозуміти, що є збитковою з нинішньою системою охорони здоров’я та пропозицій.

Проблеми з нинішньою системою охорони здоров’я

Нинішня система охорони здоров’я пронизана двома основними недоліками: галопуючої інфляції і відсутності відповідного покриття для людей з уже існуючими умовами здоров’я. У той час як інфляція може бути важко контролювати у великих масштабах, то, безумовно, повинно бути зроблено з приводу загальної тенденції постачальників медичного страхування відмовити охоплення до людей з уже існуючих медичних умов. Ці дві проблеми особливо важко подолати для самозайнятих американців і американців, що працюють для малого бізнесу.

Приблизно 16 відсотків усіх зайнятих американців по найму і 28 відсотків роботи для малого бізнесу. Приватний підприємець осіб та осіб, які працюють на малий бізнес часто сильному натиску, щоб знайти доступні плани охорони здоров’я, яка забезпечить належне страхування для своїх медичних потреб в той же час виконують свої бюджетні обмеження.

Нинішні пропозиції реформи охорони здоров’я є рішення для uninsurability випуску: зробити всіх медичних планів «гарантований питання”, незалежно від існуючих умов заявника. Такий план, будь заявник зможе отримати медичне страхування. Тим не менш, в результаті цих більш ліберальні плани охорони здоров’я членства, американці швидше за все, побачити зростання охорони здоров’я і страхових внесків за всіма напрямками. Простіше кажучи: там повинен бути кращим рішенням для доступного охорони здоров’я для всіх.

Ключі для кращої системи охорони здоров’я:

прозорість

Є кілька вимог до кращої системи охорони здоров’я, які можуть сприяти тому, що охорона здоров’я плани є більш доступними для мас, і що медичне страхування підтримує рівень якості для всіх одержувачів. Перший з цих двох ключів прозорості.

Багато американців отримують медичні послуги, навіть не знаючи, що вартість цих послуг. Це тому, що лікарні і лікарі дуже рідко публікують ціни на послуги, які вони пропонують, і багато американців покладаються на свої страхові поліси для покриття витрат. Без опубліковані ціни, пацієнти (або страхових компаній) часто потрібно, щоб оплатити вартість послуг, які вони отримують, навіть не отримуючи можливість домовитися про ціну, зверніть увагу на конкурентне ціноутворення в інших місцях, або відмовитися від служби у зв’язку з ціною.

У свою чергу, лікарні і лікарі мають невеликий тиск, щоб зменшити їх ставку, щоб залишатися конкурентоспроможними на ринку охорони здоров’я. Більше того, коли плани страхування для покриття витрат на обслуговування, пацієнти рідко втручатися в процес пошуку найбільш доступну охорону здоров’я провайдера або рішення.

Однак, коли люди мають медичні ощадні рахунки, які вони платять за свої медичні послуги безпосередньо, гарантуючи, що вони в курсі цін на окремі послуги, які вони отримали. Як споживач стає тісно пов’язані з платять за свої медичні послуги, споживач у кращому становищі, щоб шукати вигідні тарифи та опції, які можуть знизити свої витрати на охорону здоров’я.

По суті, з медичні ощадні рахунки, споживачі порівняти ціни та якість послуг, які, у свою чергу, змушує лікарів, клінік, аптек, і всіх медичних працівників, щоб поліпшити свої послуги, зниження їх ціни, і пропонувати кращі рішення, ніж у конкурентів.

Конкуренція в основі вільної ринкової економіки, такі як американська економіка, а також допомагає зберегти бізнес постійно прагне поліпшити свої послуги, продукти і доступності.

Особиста відповідальність

Другим ключовим для кращої системи охорони здоров’я вимагає від системи заохочення кожного споживача, щоб мати персональну відповідальність, коли справа доходить до фінансів і рішення про їх особисте здоров’я. Більшість американців погодилися б, що вони не повинні платити за медичні витрати іншої людини – особливо якщо ці медичні витрати є результатом неправильного способу життя.

Тим не менш, з нинішньою системою і набором пропозицій реформи охорони здоров’я, кожен американець акцій тягар оплати медичної допомоги для кожного іншого американського – незалежно від окремих власних потреб системи охорони здоров’я. Як і будь-яка дитина, що відвідує дитячий сад може висловився: це просто не справедливо. Американці повинні, навпаки, вигідно мати особисту відповідальність за своє здоров’я і фінанси.

З медичні ощадні рахунки, американці будуть винагороджені за те, що особиста відповідальність, будучи в змозі скористатися податковим вирахуванням, рівним сумі грошей, яку вони виділені в їх здоров’я ощадних рахунків на оплату медичних витрат. Економлячи гроші на власні витрати на медичне обслуговування, люди будуть зменшити їх тягар для суспільства і нести фінансову відповідальність членів спільноти. Більше того, коли люди знають, що вони несуть відповідальність за ціною власного охорони здоров’я, вони з більшою ймовірністю приймати мудрі рішення, які дозволять поліпшити своє здоров’я, а не відволікати від нього.

Американці неминуче побачити багато змін, що прийшли про в системі охорони здоров’я в найближчі роки в якості поточної адміністрації президента працює в тісній співпраці з Конгресом, щоб реформувати систему. Визнаючи ефективність і далекосяжні потенціал інвестування в медичні ощадні рахунки зараз, американці можуть почати розвиватися фінансової автономії, що дозволить їм приймати більш обгрунтовані рішення про свої роки охорону здоров’я в майбутньому – незалежно від того, план реформи охорони здоров’я нації приймає.