медичні ощадні рахунки допомогти заплатити за медичну допомогу, коли втрачаються робочі місця

Щомісячні дані звільнення маси повідомити про компанії, які мають не менше 50 початкових безробіттю, поданих проти них у п’ять-тижневого періоду. За даними Бюро статистики праці, роботодавці взяли 1726 маса звільнень дій в грудні минулого року. Це означало, що 153 127 співробітників втратили свої робочі місця.

Це було 87 менше маси подій, ніж звільнення листопаді 2009 році, і це найнижчий рівень з липня 2008 року. За даними Бюро, національний рівень безробіття склав 10,0 відсотка в грудні 2009 року, порівняно з 7,4 відсотка роком раніше.

Якщо ці співробітники мали гнучкі рахунки витрат через їх роботодавців, вони втратили всі гроші разом з їх робочих місць. Якби вони мали медичні ощадні рахунки (HSA), що гроші їх власність, чи були вони безробітні, змінюється на нову роботу, або на пенсію.

За даними The Wall Street Journal, майже половина малих підприємств США не дають ніяких переваг медичної страховки через високу вартість страхування співробітників. Медичні ощадні рахунки дають ці роботодавці більш економічний спосіб, щоб допомогти співробітникам витрати на медичне обслуговування. Навіть якщо у вас є контроль над вашою HSA, ваш роботодавець може як і раніше вносити свій внесок в це.

На відміну гнучкий рахунок видатків, які не приносять відсотки, гроші в HSA заробляє неоподатковуваний інтерес так що баланс може зростати швидше, ніж рахунки, в якій доходи оподатковуються.

Якщо ви не витрачаєте гроші, які ви сприяти гнучкий рахунок видатків кожен рік, ви втрачаєте його в кінці цього року. З HSA, всі невикористані кошти і відсотки переносяться з року в рік без обмежень.

медичні ощадні плани мають податкові пільги

Переваги HSA не просто зрозумів, в той час як ви зберігаєте для майбутніх медичних витрат. Коли ви платите за кваліфікованих медичних витрат, відрахування з HSA не обкладаються податком, і вклади в HSA не обкладаються податком.

У 2010 році люди можуть сприяти $ 3050, і сім’ї можуть сприяти $ 6150 в HSA. Внески можуть вноситися з до оподаткування доларів через свого роботодавця, або ви можете взяти на податкові відрахування, якщо ви платите за медичні витрати з після оподаткування доларів.

Ваша HSA знаходиться під вашим контролем, тому що ви виберіть типи інвестицій ви хочете, щоб ваші гроші ростуть. Деякі банки дозволяють переводити кошти з вашого поточного або ощадного вашому HSA через захищений веб-сайт.

Плата за кваліфікованих медичних витрат від HSA легко, тому що ви можете оплатити медичні витрати в Інтернеті з вашого HSA. Ви також можете отримати чекову книжку або дебетову карту, яка пов’язана з вашою HSA. Якщо ви платите за охорону здоров’я з вашої кишені, ви можете оплатити собі назад від вашого HSA. Просто зберігати квитанції, щоб довести, що витрати є законними.

Коли ви на пенсію, будь-який невикористаний залишок HSA може бути відкликаний, як ІРА так що ви виграли чи ви робите чи не мають медичних витрат.

HSA медичного страхування приходять з більш низькі страхові внески

Багато здорові люди падають медичного страхування, або перемикання на самий мінімум, політику скорочення щомісячних премій. Деякі з цих високої франшизи планів медичного страхування мають необхідну кваліфікацію для роботи з HSA. Страхові компанії пропонують ці типи планів з більш низькою щомісячних премій, тому що висока франшиза означає, що вони не повинні платити за частими, численних дрібних претензій.

Ви можете використовувати гроші в HSA для оплати витрат на охорону здоров’я, поки франшиза не буде виконана. Якщо у вас немає медичних витрат, ви зберегли, що гроші замість того, щоб платити страхова компанія в більш високі страхові внески на випадок, якщо ви могли б мати медичні витрати. Висока франшиза планів медичного страхування може також включати в себе максимальну межу на вашому з власної кишені витрати на медичне обслуговування, в тому числі франшизи.

Високий-Франшизи медичне страхування може також забезпечити профілактику без франшизи, або з франшизою, що менше, ніж мінімальний річний франшизи для інших продуктів або послуг. Профілактичні допомоги по догляду може включати щорічний іспит, щеплення, допологової і добре по догляду за дитиною, кинути палити програми, а втрата ваги програм.

HSA плани допомагають більше людей в поганих економічних часів

У минулому році, другий за величиною банк у країні, повідомили про значно більше людей відкрили HSA з філіях по всій країні. Цей банк відкрив 115 000 нових ощадних рахунків охорони здоров’я, і ​​прийняв 220 мільйонів доларів HSA пов’язаних депозитів у 2009 році. Це один банк в даний час має 500 000 медичні ощадні рахунки з комбінованою залишки на рахунку в розмірі $ 740 000 000.