медичні ощадні рахунки відрахувань податку домогтися визнання на державному рівні

У минулому році кількість людей, які купують високої франшизи плани в галузі охорони здоров’я або споживачем планів в галузі охорони здоров’я зросла до 22 млн., відповідно до виплат співробітникам Науково-дослідного інституту. У 2010 році близько 17,2 мільйона з тих, хто купує своє власне страхування була високою франшизи плани.

Майже 10 мільйонів також інвестували в ощадний рахунок здоров’я або HSA, щоб допомогти їм не охоплюють охорону здоров’я, поки їх франшиза була досягнута. Ця сума становить збільшення на 25 відсотків для здоров’я ощадні рахунки всього за один рік, за даними перепису американських планів медичного страхування.

суспільна потреба у високій франшизи планів в галузі охорони здоров’я зростає

З медичного страхування процентних ставок по окремих охоплення до 40 відсотків, це не дивно, що все більше людей переходять на високій франшизи планів в галузі охорони здоров’я. Премії на таких планах може бути від 30 до 40 відсотків нижче, ніж вартість доплати плани. Це план, який стягує приблизно 25 $ або 35 $ для відвідування офісу лікаря, а іноді і приписів.

Хоча $ 25 до лікаря звучить недорога, доплати плани можуть насправді коштують здорові люди вищої франшизи плани. У порівнянні з PPO плани, де ціна вбачаючи в мережі лікар, в середньому, близько $ 65, доплати плани зберегти пацієнтам близько $ 30 або $ 40 за відвідування лікаря. Щоб досягти беззбитковості, пацієнти повинні звернутися до лікаря принаймні, вісім разів на рік, все ж.

Тепер, що превентивні заходи, які включають щорічної перевірки і профілактичні іспити скринінгу і процедури, повністю покрита плани придбані після реформи охорони здоров’я, люди мають більше шансів зберегти своє здоров’я і вимагають менше послуг лікаря. Якщо вам потрібно звернутися до лікаря досить часто, підтримання доплати план може бути дорогим.

медичні ощадні рахунки пропонують більше тим, хто у високих дужках податку

Для тих, хто у відносно високих податків дужки, деякі з високою франшизи плани в галузі охорони здоров’я також пропонують ще один спосіб заощадити гроші. Деякі з цих планів дозволить Вам відкрити ощадний рахунок здоров’я в різних банках або інших фінансових установ та отримати значні податкові переваги.

Висока франшиза плани, які можуть бути об’єднані зі здоров’ям ощадні рахунки зазвичай мають франшиз в діапазоні від $ 1200 до $ 5950 за індивідуальними планами. Франшизи для сімейних планів варіюватися від $ 2400 до $ 11900.

Будь-які гроші на зберігання в HSA до $ 3050 для фізичних осіб або $ 6150 для сімей, вважається «вище лінії” вирахування федеральних подачі податкових доходів. Над лінією означає, що вам не доведеться перераховувати, щоб одержати відрахування. Ви все ще можете взяти стандартний вирахування.

Майже всі держави приєдналися до федерального уряду в оподаткуванні не HSA внесків. Самим останнім штатом, пройти таке законодавство Вісконсін. Губернатор Скотт Уокер зробив такого положення закону, коли він підписав свій перший законопроект у цьому році.

Існує припущення, що цей новий закон може заохочувати роботодавців надавати рахунки охорони здоров’я заощаджень. Ця тенденція була очевидною в останні роки, і це добре відомо, що високі франшизи плани не тільки економічно осіб менше повне охоплення страхування, але високою франшизи плани також дешевше для роботодавців надавати працівникам.