медичну страховку для всієї родини, включаючи домашніх тварин

Ніхто не стане заперечувати той факт, що в ці дні, ви потрібна медична страховка для всієї вашої сім’ї. Але у вас також є ПЕТ медичного страхування для тих “інших” членів вашої родини, які ваші домашні тварини?

Це питання не так смішно, як може здатися. Ваші домашні тварини частиною вашої родини, і ви можете захистити їх медичного страхування. Зрештою, вони живуть і дихання тварин і схильні мати проблеми зі здоров’ям, як і ви. Так що це має сенс тільки, щоб захистити їх з ПЕТ медичного страхування, і ви, безсумнівно, погодиться, що це правда після оплати рахунку до ветеринара після Вашого останнього відвідування там, де Rover була проблема, чи не так? Коли Rover починає кидати всю ніч або Kitty отримує в бійці з околицями Tomcat, ви не просто дозволити їм страждати і отримати за це, чи не так?

Очевидно, Pet медичного страхування відрізняється від медичного страхування Ви отримуєте за своїх синів та дочок. Але він як і раніше надає вам рівень фінансової захисту, коли ваш вихованець розвивається проблема зі здоров’ям, потрібно лікувати.

Більшість компаній, які пропонують ПЕТ медичного страхування обмежують їх страхування на найбільш поширені домашні тварини, такі як собаки і кішки. Якщо ви хочете отримати медичну страховку для вашого вихованця змії, ігуани, алігатор або хом’яка, ви, можливо, доведеться виглядати трохи глибше, але медичне страхування, навіть для більш екзотичних тварин, доступних там.

Як правило, ветеринаром вашого вихованця, ймовірно, має поліси страхування здоров’я доступні. Це має більше сенсу, тому що якщо ви приймаєте вашого вихованця до ветеринара ж протягом багатьох років, вони швидше за все, історичні записи про вашого вихованця, який може бути дуже цінним при спробі діагностувати проблеми зі здоров’ям. Це варто вашого часу і зусиль, щоб порівнювати вартість та покриття для різних планів, які доступні, оскільки витрати і покриття широко варіюються від політики до політики.

Більшість домашніх тварин планів медичного страхування охоплюють основи, такі як щорічні постріли, і, можливо, випадкові перевірки. Більшість також охоплювати речі, які ветеринара потрібно буде робити у випадку травми для вашого вихованця. Страхові плани, як правило, значно дешевше, ніж людські плани медичного страхування, як правило, до 20 доларів на місяць, а деякі з дуже базове покриття навіть при $ 10 на місяць. Як і людині медичного страхування, розмір премії та покриття варіюється в залежності від того, що покрито і скільки франшиза ви вирішили з даними планом.

Деякі з ПЕТ медичного страхування планує також охоплювати такі речі, як ванни, догляд, і стрижка пазурів, так що ви повинні вирішити, скільки покриття вам потрібно, скільки франшиза ви готові мати з політикою, і зробити відповідне рішення. Як і з людьми, вартість страховки буде коштувати більше для 15-річного Rover, ніж вона буде для вашого цуценя нове місце, просто тому, що Rover, швидше за все, мають більше проблем зі здоров’ям, ніж Spot.

Навіть з урахуванням всіх цих різних варіантів, ви можете зробити математику і легко визначити, що вартість ПЕТ медичного страхування, ймовірно, буде коштувати дешевше, ніж платити вашого ветеринара на “а ля карт” основі за відвідування.