медичному страхуванню набір для реєстрації, збільшення на 25%

Премії медичного страхування встановлений на збільшення в діапазоні від 15% до 25%, як і внесків по страхуванню життя є скорочення впродовж багатьох років. Зростання вартості премії охорони здоров’я пояснюється високий рівень претензій до премії, становить більше 100%, а в недавньому дослідженні в 55% компаній.

У ході опитування, Здоров’я Тенденції 2010 Towers Watson, глобальний мульти-практики консультування, всі компанії-респонденти з претензіями коштує від 125% до 150% стикалися збільшенні премії в розмірі 25% до 50% цього року проти всього лише 9% минулого року. Одним з ключових драйверів витрат на охорону здоров’я є медичний прогрес і технології.

Ріст премій викликає занепокоєння як більшість опитаних роботодавців не зробили ніяких умовою розробки стратегії роботодавець-працівник внесок премії і претензії витрати, вимагати від спеціальної мережі лікарню тільки, нагорода / покарання для стану здоров’я, лікування альтернативними ліків і т.д.

позитивних практик, які, як правило, знизити витрати групи медичного страхування не дуже популярні в Індії. Наприклад, доплати обладнання потребує роботодавцям віднімати певну суму із заробітної плати працівника у поширення страхової премії. Як ця практика не отримала широкого розповсюдження в Індії, вартість премій на медичне страхування в значній мірі бере на себе роботодавець.

«Незважаючи на передачу частини позовних вимог витрат роботодавців за рахунок підвищення премії, медичні страхові компанії також стикаються з труднощами, щоб перетнути фінансів охорони здоров’я з іншими вигідних страхових продуктів, таких як пожежа, двигун і т.д. Це змушує страхові компанії привести свої премії в Відповідно до тенденцією ринку, що призводить до збільшення страхових внесків для роботодавців “, сказав Куліна Патель, керівник – переваги, Towers Watson Індії.

Батьківський претензії становлять 60% вимог про компанії, які пропонують звітності для подружжя, дітей і батьків залежить на додаток до співробітників. Згідно вимог даних за останніх 3 роки, 50% компаній спостерігаються, відчувають високе співвідношення претензій 100-150%, а зростання премії в діапазоні 15-25%. Цікаво, що майже 80% роботодавців, які пропонують кришки залежить батьків та звіту премії ескалації в діапазоні 15-25%, не мають страхових премій обмін на місце або плануються в майбутньому.

Медичному страхуванню також бачили сплеск, тому що збільшення витрат на медичне обслуговування в Індії за останні 4 роки був у двозначних цифрах. Опитування також очікує, що витрати перевищують цін у середньостроковій перспективі.

Дослідження сигналізує про можливу зміну від “один розмір підходить всім” підхід роботодавців при розробці медичних пільг, в більш цілеспрямованого підходу, що дозволило підвищити його прийнятну цінність. Дослідження також відзначає промисловості практики включення додаткових лімітів на різні обкладинки, при цьому майже 58% учасників, що підтверджують таку практику. Це хороша ініціатива, щоб обмежити ризик досвідом по ряду з загальних пунктів кришку, як материнство, катаракта і т.д.

З метою усунення претензій співвідношення зростання, компанії почали закупорювання максимального річного ліміту на загальну суму претензій і застосування додаткових лімітів на певні претензії. «Корпоративні буфера очолює список дій, які роботодавці взяли на себе зобов’язання забезпечити ефективну систему охорони здоров’я вигоду, в поєднанні з пута з TPAs”, йдеться в дослідженні.

Джерело: [Pharmabiz]