медичного страхування 3 основні типи здоров’я та медичних планів

Медичне страхування вважається серйозною проблемою. Але це не єдина серйозна в тому сенсі, що літнє населення знаходиться на підйомі. Але суть справи полягає в наступному: саме тоді, коли середній працівник йде на фіксований дохід і більше не дозволяє проводити розрахунки для приватного страхування здоров’я, медичні рахунки, ймовірно, підуть у skyscraping кількостях. Це коли медичне страхування прийде, щоб врятувати становище.

Там може бути багато міркувань і певних умов, щоб прийняти до уваги, але добре те, численними охоплення медичним для захоплень для тих, хто в пошуках медичної допомоги плану, який підійде як своїх коштів і потреб. Щоб надати Вам більш великого і ясну картину, наступні види медичних планів разом з їх коротким описом:

ОПП (бажаний постачальник організації)

Це є одним з видів медичного страхування, який дає вам стимул залишатися під охоплення конкретної страхової компанії з потребувати лише найменшу кількість доплат, якщо ви згодні, щоб проконсультуватися з лікарем мережі в директорії страховика. Знову ж, якщо ви вирішите звернутися до лікаря, який знаходиться поза мережею, вам доведеться платити за більшу кількість доплат. Бажаних постачальників організацій дозволяє застрахованих консультуватися з іншими фахівцями навіть без їхньої згоди, проте, якщо щось трапиться з вами, ваш страховик не буде нести відповідальність перед нею. І, що включає в себе будь-які превентивні заходи. Умови РРО та умови складні, так що краще бути впевнені, що ви знаєте, дещо про даного виду страхування. Не забудьте поставити запитання та дізнатися, які випадки покриваються, а які ні. Таким чином, в кінці кінців, ви не будете витрачати свої важко зароблені гроші на те, що ви не знаєте нічого.

ОПЗ (організації з підтримки здоров’я)

Це вважається, що найбільш економічним і найдешевшим з усіх видів страхування. Крім того, ОПЗ також гнучким з точки зору страхового покриття. На відміну від РРО, профілактичні послуги з догляду покриваються план з нижчою доплати курс. Тим не менш, в обмін на всі гнучкість, зручність і доступність цього страхування передбачає, ви, як страхувальник повинен тільки бачити і звернутися затверджених медичних фахівців. Ви також зобов’язані отримати дозвіл від мережі лікарем до консультації з іншими фахівцями в галузі медицини.

POS (Point в обслуговуванні) плани

Це також відомо як відкриті HMO або PPO якщо Страховий дозволяється використовувати плани інших працівників охорони здоров’я »і також є рекомендується отримати медичні послуги від мережі, які знаходяться поза зоною покриття. Тим не менш, вам буде запропоновано заплатити за об’ємного багажу доплати або відрахування витрати. У POS, якщо ви хочете, щоб ваш страховик, щоб ви покриваються за всім, що стосується ваших медичних витрат, ваш план медичного страхування вимагає використання вашим лікарем для вас, щоб мати можливість отримати направлення в інші медичні фахівці. Так що, якщо ви хочете страхування, який охоплюватиме навіть профілактичні послуги з догляду та інші ваші медичні рахунки, йдучи на точку в обслуговуванні планів в галузі охорони здоров’я допоможе полегшити вашу медичну тяготи і турботи.