медичного страхування 3 основні питання вирішені і представила

Що може бути більш важливим, ніж мати план медичного страхування, який підтримають Вас у випадках несподіваних хвороб і нещасних випадків? У минулому, мають страховий заклинання заплутаністю основних і один дорогий товар тільки надаються фінансово-стан осіб. Сьогодні вона стала способом життя – те, що навіть середній Джо і Джейн може отримати.

Існує так багато говорять у новинах про це тип страхового покриття, що люди схильні бути спантеличені тим, як насправді працює. Якщо ви туги за основними фактами, які допоможуть вам придумати рішення щодо того, вид покриття на вибір, ви можете почати з розгляду наступних питань:

1. Які медичного страхування, який більшість людей володіє?

На жаль, приблизне число 41000000 американського народу немає страховки особливо тієї, що стосується їхнього здоров’я. Це або вони не мають на це кошти або вони просто думають, що вони не можуть дозволити собі мати такого. Але з тих американців, які в змозі надати фінансову підтримку платять страхові внески основному йдуть для ‘Managed Care. Це називається управляються як витрати на медичну допомогу конкретній страховику страхової є до певної міри контролювати. Механізм управління Більшість страхових компаній включає в себе наступне: по-перше, доступу до потрібних лікарям може або не може бути в списку медичних працівників. Ви можете є улюблений лікар, але якщо у нього ім’я не зареєстровано на ваше здоров’я плану, напевно ви не можете бачити його більше. По-друге, вам буде запропоновано по вашому страховику, щоб отримати рекомендаційний лист від Вашого особистого лікаря як засіб професійного догляду за перехід. Значення сказати, ваш лікар направить вас до іншого фахівця, який знаходиться в рамках Мережі підписаного страхування. Нарешті, фахівець, де ви згадується повинні прийняти Тарифів страховика.

2. Є «Managed Care плани обмежують свободу застрахованої особи вибрати?

Ви можете запитати це питання, але, щоб встановити істину, відповідь Ні, але, як правило, і так як більшість страхових компаній політика передбачає, тим більше ваша свобода вибору, тим вище ціна, яку ви повинні платити. Так що якщо ви прагнення до неконтрольованого і обмежувальних охоплення, то ви повинні взяти на ставку премії, яка є шляхом крутіше, ніж стандартні.

3. Може безробітні люди без страховки, поки вони не покриваються за рахунок їх майбутньої роботи?

Це ще одна помилка, що потребує подальшого уточнення. Люди, які не мають робочих місць покладаючись виключно на перевагах, які вони отримали б момент вони зайняті не мають 100% гарантію того, що їх компанія буде пропонувати субсидовані медичного страхування. І якщо якась компанія пропонує таку вигоду, Ви як працівник, як правило, чекати не менше 6 місяців, перш ніж ви будете мати право отримати свій власний медичного страхування. Таким чином, у той же час і розсудливість один від одного, стежити за тим, що ви взяти на себе відповідальність про своє здоров’я. Ви знайдете його звільнення. Молодий і здатний, як ви, і як ваші убогі фінансові ресурси можуть дозволити вам, ви зрозумієте, що медичне страхування є одним значним план, який ви повинні собі самі. Зрештою, ніхто не повинен приймати ті, здоров’я як належне, не важливо, скільки це буде коштувати людині.