медичного страхування і як вона розвивалася

Як це зазвичай відомо, що медичне страхування платить за медичні витрати. Тепер питання в тому, які медичні витрати робить покриття медичного страхування? Щоб дати відповідь на це питання ми повинні вивчити про еволюцію медичного страхування з самого початку. Тим не менш, у ці дні термін медичне страхування використовується в набагато ширше поняття, як це було раніше. Зараз іноді медичне страхування охоплює також інвалідності витрат, а також довгострокового сестринського догляду та утримання під вартою це може бути необхідно. Справа в тому, що ці політики медичного страхування і надається через спонсоровані урядом програми соціального страхування, а також приватних страхових компаній. Незалежно від того, хто може дати їм бенефіціарів потрібно платити страхові внески або податки, а натомість політики у сфері охорони здоров’я допомогти захистити себе від високих і несподіваних витрат на охорону здоров’я. Тим не менш, охорона здоров’я медичні витрати можуть бути також через соціальні програми заснований урядом.

Давайте тепер подивимося на історію планів медичного страхування. Це був Х’ю Старший Chamberlen з Пітера Chamberlen сім’ї, який був першим, хто запропонує про здоров’я плани догляду страхування в 1694 році. І, можливо, випадкового страхування був першим серед поліси страхування здоров’я вперше запущена в кінці 19 століття. Це було щось на зразок сучасного страхування на випадок інвалідності. Цей тип політики тривала до початку двадцятого століття. Випадкове страхування вперше був запущений в США страхової компанії Франклін здоров’я штату Массачусетс, який був заснований в 1850 році. Вони запропонували страхування від травми від нещасних випадків, викликаних залізниці й пароплави. Незабаром після цього, в 1966 році, близько шістдесяти компаній було виявлено, що пропонують випадкового страхування в Сполучених Штатах. Проте, головним недоліком було те, що, крім випадкового страхування Medicare бенефіціарів були платити за всі інші витрати на медичне обслуговування. Пізніше в кінці 20 століття починається початку сучасних програм медичного страхування. І поступово він розвивається і донині політики Medicare покриває багато більше речей, як профілактичних, аварійних медичних процедур, ліків за рецептом та інші.

Інші, ніж оригінальна політики Medicare в ці дні є і Medicare доповненню планів. Medicare доповненню планів або Медігеп політики додаткове медичне страхові поліси, які продаються в приватні страхові компанії. Ці політики не є незалежними політики і тісно пов’язані з Original Medicare. Метою Medicare доповненню планів, це заповнити розрив між політикою охоплення початкові плани Medicare і фактичне медичні рахунки до оплати. Це причина, чому ці політики також відомі як Медігеп плани. Однак, хоча ці плани повністю керованого і продані приватним страховим компаніям і раніше є тільки 12 стандартних планів під бланки через L, що вони мають право продати. І поряд з цим слід також пам’ятати, що кожна з цих політик надає різні переваги, але політики під однією обкладинкою останнього повинна забезпечити той же обхват, незалежно від компанії, що продає їх.

Таким чином видно, що поліси страхування здоров’я розробили багато в останні кілька років, і таким чином забезпечуючи краще висвітлення в кращу користь власників полісів.