медичного страхування – чому зростає щороку

Чому медичному страхуванню збільшуватися з кожним роком? Не те, щоб це дуже допомагає в можливості продовжувати платити зростаючих кількостях, але принаймні, можна зрозуміти, чому він робить.

Основному основні медичні витрати, як оплачувати докторів, дорожчі ліки, все більш складні і дорогі технології тестування та інші фактори сприяють до збільшення внесків медичного страхування.

Ви можете бути здоровими, але внески медичного страхування все ще можете отримати більш дорогим. Розуміння того, як премії визначаються допоможе пояснити це.

Щороку, страхової розробки профілів пацієнтів і потім виробляє вартість кожного з профілів. Приклади будуть діти чоловічої статі, віком від 2 до 6 і жінок у віці від 45 до 55. Кожна з цих характеристик необхідно різні медичної допомоги та на основі цих профілів і множиться на очікуване число людей, яких вони очікують, щоб забезпечити для кожного профілю, страховик може оцінити передбачувані витрати.

До цього додаються додаткові суми для витрат і прибутку. Тоді середня вартість розраховується на пацієнта або його родини, який стає ваш річної премії. Кожна бере участь людини або сім’ї платитимуть ту ж суму премії, незалежно від стану здоров’я людини або сім’ї.

Для тих, хто працює, ваш роботодавець може сприяти страхової премії. Якщо ні, ви платите повну медичних страхових премій. Це за умови, що у вас немає вже існуючі умови, які могли б змусити вас не мають права бути застраховані.

Внески на медичне страхування буде набагато більше, ніж насправді стоїть за турботу здорових людей протягом усього року. Ви можете відвідувати лікаря один раз або отримати рецепт і все одно будете платити багато. Тим не менш, ви платите страхові внески, тому що ви не хочете взяти на себе ризик платити за основні хвороби або нещасного випадку.

Ті небагато менше здорових і трохи старше, може вийти, навіть коли вони, можливо, буде потрібно більше медичної допомоги, з премій на медичне страхування ближче до фактичної вартості, якщо ви повинні були заплатити зі своєї кишені. Тут знову ж таки, люди досі платять, щоб не ризикувати великий рахунок якщо є в результаті нещасного випадку або ставиться діагноз серйозного захворювання.

Для тих, хто гірше, особливо якщо старше і гірше, то ваші премії реальні угоди. Для осіб з хронічними захворюваннями, як проблеми з серцем або діабет, або будь-який діагноз важкого захворювання, фактична вартість лікування, якщо оплачується з власної кишені, може бути сотні тисяч доларів.

Для осіб старше 65 років і отримання медичної допомоги, охоплення непередбаченої. Допомога, яку ви отримуєте, заснованому на вас, дійшовши пенсійного віку. Багато людей заплатили б до цього фонду в рамках робочого року.

Якщо ви подивитеся на населення всієї країни, населення старіє, і разом з тим, ця група потребує більшої охорони здоров’я. Хронічні захворювання, можливо, були розроблені протягом життя, і ця вікова група більш схильна до загрозливих для життя захворювань.

Нові діти народжуються кожен день, але зараз є більш високі падіння дітей з аутизмом та іншими проблемами, які також додають до вартості медичної допомоги для всього населення.

Все більше людей знаходять, що вони не можуть дозволити собі витрати на страхування. З меншою кількістю людей, які отримують страхування у важкі економічні часи, це означає більш високі витрати для тих, хто охоплення купівлю страхування.