медичного страхування цитати – 10 способів, щоб знизити витрати на охорону здоров’я.

Після дому та витрати на проживання, такі як оренда або іпотека, для значного числа американських сімей охорони здоров’я може бути наступним кроком до витрат, і для багатьох велика частина цієї загальної вартості охорони здоров’я може бути їх здоров’я страхової премії. Однак, на думку фінансових експертів, коли йдеться про підготовку бюджету Вашої родини, Є способи, щоб зменшити і ваше здоров’я страхової вартості, і те, що ви платите за охорону здоров’я в цілому. Якщо ви ходите по магазинах в перший раз на медичне страхування, або шукаєте новий план, щоб знизити щомісячні платежі, ось 10 пропозицій, які можуть призвести до зниження цитата медичного страхування, і більш доступне охорону здоров’я:

1. Кинути палити – залежно від того, де ви живете ви можете заощадити більше $ 200,00 на місяць на витрати на сигарети в поодинці. Наскільки котирування медичного страхування йде, некурящі завжди платять значно менше, ніж курці, для будь-якого політика. Відповідно до недавнього дослідження, хоча курці зазвичай мають більш коротку тривалість життя, ніж у некурящих, вони платять на третину більше, загалом охорона здоров’я, ніж некурящі протягом усього їхнього життя.

2. зниження ваги – знову вага відіграє значну фактором при отриманні цитата медичного страхування, це факт, що якщо у вас надмірна вага, ви будете платити більше. Ожиріння стає однією з найбільших стоків на нашій системі охорони здоров’я. За даними недавнього дослідження, проведеного Rand Corporation, ожиріння додає $ 395 щороку, щоб ваш середній за рік видатки на охорону здоров’я, більше, ніж куріння (додавання 230 $), старіння 20 років (225 $), і проблеми з алкоголем ($ 150).

3. Отримати більше вправ – Хоча це може бути важко поставити кількісний від того, скільки ви можете заощадити на цитати медичного страхування, тренуючись і себе у форму – регулярні фізичні вправи не тільки знизити вагу (див. вище), але також може поліпшити серцево-судинної здоров’я і зниження інших факторів ризику, що призведе до збільшення витрат на страхування здоров’я та медичну допомогу.

4. Виберіть більш високу франшизу – більш високою франшизи і вище доплати, безсумнівно, призведе до зниження цитата медичного страхування, і може вам право на медичні ощадні рахунки (HSA), яка може допомогти в покритті витрат на високу франшизу.

5. Читайте і що ви розумієте, Ваш план – ви будете здивовані тим, скільки споживачів платити більше за охорону здоров’я просто тому, що не знаю деталей їхніх власний план страхування здоров’я.

6. «Дешевше» не завжди більш “Доступний” – Коли справа доходить до цитата медичного страхування ви повинні вибрати план, який підходить саме для вас і вашого способу життя. Дешевше не завжди означає більш доступним в довгостроковій перспективі. Якщо ви йдете на цитата медичного страхування з меншою щомісячної премії, але якщо у вас є проблеми зі здоров’ям, і повинні зробити багато лікарів відвідує висока франшиза або вище доплати може коштувати вам більше в довгостроковій перспективі. Виберіть план, який підходить саме для вас.

7. Консолідація охорони здоров’я Плани, якщо ви і ваш чоловік обидва мають окремі плани здоров’я ви можете заощадити гроші за рахунок консолідації в рамках єдиного плану.

8. Будьте Proactive – і ви можете заощадити гроші. Наприклад знати, перш ніж Ви потребуєте в них, що, якщо будь-якої служби швидкої допомоги у вашому районі охоплені вашої страхової, а коли і якщо ваш звичайний лікар доступно через кілька годин.

9. Будьте готові вести переговори з вашими Doctor – більшість лікарів пропонують зменшити або знижку для пацієнтів з відсутністю або обмеженим страхування.

10. Скорочення витрат за рецептом ліків – якщо у вас є страхування здоров’я за рецептом лікарського забезпечення, скористатися “нижній ярус”, питаючи вашого лікаря виписати генеричних препаратів, навіть якщо у вас немає рецепту вид покриття наркотиків в дисконтних програмах, пропонованих багатьох фармацевтичних компаній і аптек.