медичного страхування у Флориді співпрацює з провідним США лікарні

Флорида є господарем декількох лікарнях, які були визнання за виняткову турботу в різних спеціальностей, починаючи від розладів травлення до урологічних проблем. Якщо ваш Флорида медичного страхування не дає вам доступ до наступних лікарні, прийшов час порівняти мережі постачальників послуг, які доступні через інші страховики. Ось розлад одні з кращих лікарень Флориди за фахом. Ви шукаєте найкраще якість доступне в одній з цих спеціальностей?

Флорида лікарні були визнані в “Америка кращих лікарень”

Можливо, найвідоміший для оцінки якості надання медичної допомоги, США Новини та World Report має щорічну традицію дослідження і ранжирування “Америка Кращі лікарні.” При розгляді 4861 лікарнях як для пацієнта, результати і задоволеність пацієнтів, у доповіді визначені просто 174 лікарень, які досить високий рейтинг за 16 спеціальностями, щоб бути визнаним в якості однієї з кращих Америка може запропонувати.

Серед них Флориди Джексон меморіальний госпіталь заробив відмінності для лікування розладів травлення; вуха, горла, носа; гормональні порушення і захворювання нирок. Було також визнано, за його роботу з геріатрії, неврології та нейрохірургії, а також урології. Враховуючи таку область застосування різноманітності, Джексон Меморіал заробив високий рейтинг в більш спеціальностей, ніж будь-який іншій лікарні Флориди.

Крім того, ще шість лікарень в Південній Флориді були визнані для високого рейтингу в США Новини Америки та Світовий доповідь Кращі Лікарні питання. Ось ці рейтинги в алфавітному порядку.

Cleveland Clinic Florida в Уестон відзначилася в області гінекології, і він зайняв 38-е всіх лікарень по всій країні.

Від Tampla, Х. Лі Moffitt онкологічний центр і науково-дослідний інститут був визначений в якості верхньої онкологічної лікарні в державі, і 16 кращих онкологічної лікарні по всій країні.

У Форт-Лодердейл, Святий Хрест лікарня отримала рейтингу серед 4861 30-й лікарні за його роботу з ортопедії. Як сестра об’єкта в Майамі, Mercy Hospital була оцінена як 36-ї загальнонаціональної для лікування респіраторних захворювань.
Медичному центрі Гори Синай в Майамі-Біч заслужила визнання в декількох спеціальностей. У геріатричної допомоги, горі Синай зайняла 32-е в країні в цілому. Неврології та нейрохірургії, Гора Синай була також визначена в якості верхньої лікарню у Флориді, і 33-й з високим рейтингом лікарні по всій країні.

Афілійовані з Університетом Флориди Наукового центру здоров’я в Гейнсвіллі, Shands охорони здоров’я заробив честь бути оцінені як кращі у Флориді, і 24-й у всій країні.
Вже шостий рік поспіль, Університет Bascom Palmer Майамі Eye Institute домігся визнання за те, що верхній офтальмології лікарні по всій країні.

Флорида медичного страхування може запропонувати послідовну продемонстрували перевагу в якісної медичної допомоги
При лікарнях завоювати визнання за перевищення стандартів переважна більшість лікарень в США послідовно рік за роком, ви можете розраховувати на якість, щоб бути там, коли це необхідно.

Чи можете ви розраховувати отримання доступу до таких якістю з вашою справжньою медичного страхування у Флориді? Це ви не впевнені, що зараз саме час, щоб розглянути ваша страховка обмежує ваш доступ до певних лікарям і лікарням. Сподіваюся, ви ніколи не будете потребувати допомоги, але не те, що Вся справа за страховку – бути готовим до несподіванок? Перед Вам необхідно лікування, знайдіть час, щоб будувати плани на найкраще.