медичного страхування у Вірджинії

Минуло багато років з тих пір американці чи жителі Вірджинії, щоб бути особливо чекали, що їх медичного страхування, що надаються роботодавцями. Найчастіше, медичного страхування стали стандартом додаванні з більшістю пропозицій роботи. Не дивно, що більшість жителів штату Вірджинія ніколи не турбувалася про оплату своїх лікарів і медичних рахунків допомоги.

Але як сцена змінилася? Чому мешканці Вірджинії шукаєте, щоб купити медичного страхування від приватних компаній?

Хоча причин може бути суто особистою, але є величезний внесок зростаючих витрат на охорону здоров’я, яке змушує багатьох компаній перервати їх бюджету на забезпечення медичного страхування для своїх працівників.

Навіть компанії, які пропонують медичну страховку своїм співробітникам обмежують бюджет забезпечити тільки базове покриття. Очевидно, що не всі хотіли тільки основна медична страховка надається-багато людей і сімей у Вірджинії доводиться покладатися на всеосяжну медичну страховку.

Отже, що є варіанти? Як можна отримати медичне страхування в Вірджинії? Які є варіанти? Давайте обговоримо типи планів, наявних в штаті Вірджинія. Нижче наведено перелік медичних страхових планів, що жителі Вірджинії можуть скористатися:

• Індивідуальні плани Вірджинія здоров’я

• Вірджинія група плани в галузі охорони здоров’я

• Вірджинія бізнес плани в галузі охорони здоров’я

• Вірджинія невеликий термін медичні плани

• Здоров’я Вірджинії гроші на карти

• Вірджинія стоматологічних плани

• Вірджинія HSA

Тепер, вибираючи план медичного страхування повністю залежить від необхідності медичної страховки, що особа або сім’я. Слід правильно розуміти, що план медичного страхування не має значення, якщо він не вистачає до необхідної медичної страховки.

Коли мова йде про види медичної планів, наявних у Вірджинії, є три основні варіанти. Давайте поговоримо про них коротко:

Організації з підтримки здоров’я (ОПЗ): ці види медичних планів є найбільш знайома форма керованої медичної допомоги планів. Як член, Ви будете зобов’язані платити фіксовану суму в доларах, як правило, щомісяця. У цій схемі, ви будете платити заданий плата за кожне відвідування лікарні, лікар, або відвідайте швидкої допомоги, і відпускаються за рецептом ліків. На відміну від оплати постачальнику в повному обсязі і отримання частини відшкодування через ОПЗ працювати у зворотному напрямку, усуваючи потребу файл формули винаходу.

Бажаних постачальників організацій (ППО): Ці типи планів медичного плани, які забезпечують більш високу компенсацію, якщо ви йдете в “кращого” або “беруть участь” провайдера. Як член, Ви вибираєте, який надасть Вам медичні послуги, але ви будете платити менше в витрати за свій рахунок з беруть участь постачальника, ніж з не беруть участі провайдера.

Точок обслуговування (POS): ці види медичних планів пропонують ОПЗ абітурієнтів можливість отримання послуг за межами мережі ГУРТ на відміну від звичайних планів ОПЗ. У медичному плані POS, як застрахованого члена, ви отримуєте можливість вибрати, чи слід отримувати допомогу від лікаря в мережі плану або вийти з мережі на послуги.