медичного страхування та страхових брокерів

Якщо ви знаходитесь в ринку, щоб придбати свій власний медичного страхування ви можете заощадити дорогоцінний час і гроші, роблячи покупки і порівняння політики в мережі. Сайти, присвячені дає вам котирування на різні види страхування, зробити це дуже легко для вас, щоб отримати уявлення про те, що ваша страховка і витрати будуть. Однак, будь ласка, будьте попереджені, що є деякі пастки за допомогою страхового брокера, як я виявлені торік.

Як самозайнята особа, я нести свій власний страхування здоров’я і життя для моєї родини. При чому переїхати з Нью-Джерсі в Північній Кароліні в 2004 році я знав дві речі про нашому медичному страхуванні:

1. Я повинен був би робити покупки для постачальника медичного страхування, що покриває Північна Кароліна.

2. Ставки будуть дешевше, ніж у Нью-Джерсі, з витратами становить приблизно половину того, що я платив і з невеликими краще покриття.

За кілька тижнів до переїзду я зв’язався з відомим Інтернет брокера страхування і отримав лапки. Ми вибрали одну компанію і отримав документи від брокера Днів за десять до нашого переїзду. Відверто кажучи, я шкодую, що не почала процес трохи раніше, так як весь вільний час було присвячено до підготовки та прийнятті ходу. Отже, я закінчив упаковку документи з моїми особистими речами і тільки вмів заповнити її і представити його через тиждень після нашого прибуття в Північній Кароліні.

Робота з інтернет-страхового брокера була проста задача, але незабаром я виявив, що вони були додатковим кроком у застосуванні процес, який тільки сповільнили наше схвалення.

Як тільки документи були отримані брокером, вони визнали те ж по електронній пошті і зазначив, що вони розглянуть наш пакет перед направленням до медичної страхової компанії.

Протягом наступних кількох тижнів ми отримали повідомлення від страхового брокера з зазначенням такого:

1. Ми знаходимося в процесі розгляду вашої програми.

2. Ми направили додаток геть до страхової компанії.

3. Страхова компанія має додаток і розглядатиме його протягом одного тижня.

4. Страхова компанія очікує затримки у розгляді Вашу заявку у зв’язку з великим обсягом отриманих заявок.

5. Будь ласка, не звертайтеся в страхову компанію напряму, ми будемо тримати вас в курсі щодо статусу вашої програми. Так, правильно.

Спочатку, ми були впевнені, що страховий брокер компанія медичного страхування буде розглядати і затверджувати нашу заявку протягом двох тижнів. Наступні телефонні дзвінки, щоб ми разом з брокером декількох біржах листів показав, що це не трапиться. Крім того, коли ми звернулися в компанію медичного страхування прямо – за порадою брокера – медичної страхової компанії почалися проблеми з нашим додатком. Протягом декількох днів застосування знайшли сидячи в інший відділ, наш контакт в компанії медичного страхування звинуватило брокера для відправки інформації по невірному адресою.

Як виявилося, оригінальні цитати страхування ми отримали онлайн помилився на трохи більше 20%. Як тільки компанія медичного страхування встановлено, що певні попередні умови, необхідні існуючих бути враховані в нашій ставки виросли відповідно. Звичайно, при роботі з інтернет-брокером, ми знали, що вартість вказана не була «абсолютною», але великий стрибок був ще гірка пігулка.

Серед наших думок на той момент в процесі були:

1. Якби ми знали заздалегідь, що наш “остаточна ставка” буде настільки високою, ми б придивилися до цін ще небагато.

2. Через затримки і з плином часу, ми, необхідні для завершення подачі заявок, як наш охоплення медичним NJ повинні бути скасовані, бажано до кінця цього року.

До середини грудня цілих десять тижнів після того як ми представили наші документи, ми отримали офіційне повідомлення, що наша заявка була схвалена, і що ми були покриті. Протягом останніх декількох тижнів тривалий процес додатку ми звернулися в компанію медичного страхування безпосередньо кілька разів, щоб дізнатися, який статус наших додатків. Жодного разу під час процесу були ми впевнені, що ми отримаємо твердження; суті нам сказали, що страховка буде починатися в очікуванні затвердження.

На закінчення, я пропоную наступні рекомендації по покупці медичного страхування:

1. Онлайн магазин порівняння. Код інструменту через інтернет-брокерів, щоб отримати загальне уявлення про те, що ваші витрати будуть. Якщо у вас є вже існуючі умови, зазначені ціни не будуть відображені у вашій цитаті.

2. Звузити список компаній, що котируються на трьох, а потім зв’язатися з ними безпосередньо. Обхід брокера, оскільки вони є непотрібним додатковий крок в тому, що, звичайно, не швидкий процес затвердження.

3. Якщо вам потрібно страхування до певної дати, застосовувати завчасно, щоб врахувати затримки, недоречні документи, зміни до додатків, і т.д. Наша страхування було запроваджено ефективної конкретну дату, але ми змогли перемістити його в іншу дату збігаються з нашими скидання NJ лікарем.

В цілому, враження було виснажливої ​​в той час і реальне сенсаційне повідомлення. Я знаю, ви бачите оголошення весь час за онлайн котирування страхування. Я не кажу, щоб уникнути сайти, але чому б, що ми пережили, перш ніж використовувати онлайн-брокера виключно.