медичного страхування ставка часто задаються відповів

Є багато запитів, які необхідно дати відповідь до врегулювання на медичне страхування. Швидкість падає Медичне страхування як головним завданням, переваги та покриття припадає на друге місце, і інші проблеми, що також додаткове потрібно рівну кількість розгляді падає Останнє, але не в останню чергу. Якщо ви один з тих людей, які ще довгі роздуми щодо того, ви б придбати медичну страховку чи ні, на наступні питання могли б пролити світло на ваші проблеми медичного страхування. Прочитайте уважно кожне питання і дізнатися з даної відповіді, а також:

Q: Я піонер співробітник малого бізнесу. І до цих пір, я, AOm єдиний працівник, як і інші члени мого роботодавця, AOS сім’ї. Я застряг купівлю індивідуального медичного страхування?
A: Насправді, можна придбати страховку для груп один. Хоча ви можете мати важкий час знайти страхову компанію, яка дозволить такою умовою, як специфіка плани відрізняються один від одного особливо від вашої швидкості медичного страхування. Що вам потрібно зробити, це в першу чергу визначити і вивчити ваші загальний фізичний стан. Якщо ви, Aore у поганому стані здоров’я, то ви дійсно повинні продовжити груп однієї політики, щоб знизити страховий тариф. Майте на увазі, страхові компанії можуть, АОТ просто відмовлятися від своїх членів за станом здоров’я. Так що, AOS краще бути готовим, ніж шкодувати в кінці.

Питання: Що робить стоп-лосс надання на увазі?
A: Більшість медичних страхових компаній зажадає від своїх членів зробити доплат і буде регулювати кількість, що кожен член повинен сплатити протягом певного періоду часу, як правило, на щорічній основі. Проте регулювання або обмеження більш відомий як стоп-лосс фігура, і це показує розбіжність з обох страховика і політики вони несуть. Візьмемо, наприклад, якщо ваш стоп-лосс становить $ 2500 на рік, ви не були б, АОТ повинні платити ні за що понад $ 2500. Після цього, ваша страхова компанія буде платити 100 відсотків витрат, передбачених політикою. Стоп-лосс положення, як правило, той, який ви повинні шукати, коли ви, Aore порівняння страхових полісів і тарифи.

Питання: Якщо я вибираю окремі політики, я буду в змозі тримати його вічно?
: Майте на увазі, кожен член і стан залежить від вашої політики, в тому числі і оновлення вашого покриття. Гарантія поновлюваних політики може зберігатися вічно, за умови, що ви, Aore оплату премій за часом, навіть якщо ваш страховик підвищує кількість ставок страхових премій, що ви повинні платити. Додатково поновлюваних політики може бути припинено, але тільки протягом короткого періоду часу (наприклад в річницю або дату ви придбали політики). Умовно кажучи, ваш страховик має право припинити його охоплення, якщо ви належите до групи плану у вашій компанії, але вирішив піти у відставку з роботи. Тому, незалежно від вашої політики необов’язково або умовно відновлюваних, це повинні переконатися, що ви з вашим страховиком, що стосуються необхідної процедури повинні охоплення наближається закінчення терміну придатності. Крім того, вам потрібно оновити, якщо ваша політика може бути перетворено від індивіда до індивіда-сімейного плану. Пам’ятайте, що у вас є сили, щоб знати ці речі, і повинні бути в точності перевірити заради власної вигоди.