медичного страхування-синю пігулку або червону таблетку

У фільмі трилогії “Матриця”, приймаючи Blue Pill символізував задовольняючись статус-кво. Беручи червону таблетку символізує свідомість, на деякому рівні, що все не так як вони з’являються, і готовність померти, щоб відновити вільну волю, щоб добра людина. Перефразовуючи Morpheus, як Нео тягнеться до червону таблетку. Морфеус каже: “Пам’ятайте, що все, що я можу запропонувати, це правда. Нічого більше.”

Людям не вистачає самовладання. Вони хочуть, що вони хочуть. Якщо це робить їх хворими, а не змінюючи своїх звичок вони хочуть Blue Pill, щоб зробити їх кращими. Здається, що ув’язнені працюють притулку. І на ринку відгукнувся!

На жаль, ААД піддався тиску з боку пацієнтів і пільги з боку фармацевтичної промисловості.

Неймовірно, але наш уряд дозволяє великий фарм для реклами прямо на споживача. І рекламувати вони роблять! Споживачі бомбардуванню з фармацевтичної реклами в журналах, газетах, радіо, телебачення, спортивні заходи, а також всесвітньо-мережі. Обговорення про те, заздалегідь продані, і схильний!

Не дивно, що десятки-оф-мільйони не приймають кілька ліків, для зняття стресу, депресії, рівень холестерину і високий кров’яний тиск. Meds мають побічні ефекти, множинні ліки є кілька побічних ефектів. Є таблетки тільки для побічних ефектів. Tic-TOC. Tic-TOC. Tic-TOC!

високі витрати на охорону здоров’я

Медичні комплекси ‘дорогі політтехнологи швидкі, щоб вказати, що ми стали жити довше, але як щодо “якість життя”? Десятки-оф-мільйонів людей залежать від щоденних ліків, багато хто не може дозволити собі їх, і багато хто залишається хворими через них. Хіба це не є щось спочатку неправильно, коли ліки не в змозі зцілити і викликає звикання?

Хоча ви ніколи не можете встановити ціну на ваше здоров’я, на сьогоднішній день найвища ціна, яку ви заплатите, коли він перебуває під загрозою!

Охорона здоров’я є багатомільярдним бізнесом. Прибуток прив’язані до розширення ринку, підвищення премії, зменшення охоплення, зберігаючи щільний правління про витрати на надану допомогу. Ви дійсно хочете, щоб ваше здоров’я в руках прибуток ініціативи бізнесу?

Будьте уважні, що наявність медичної страховки немає ніякої гарантії, що ви отримаєте найкращий догляд, або про те, що допомога, яку ви отримаєте, буде вам краще.

Давайте гіпотетично сказати, що ви прив’язані до залізничної колії і поїзд йде на дуже високій швидкості. Представник медичного промислового комплексу і я знаходжу тебе в той же час. Ви попросіть про допомогу. Медичний представник запитує вас, якщо у вас є медична страховка (Blue Pill), тоді я пропоную вам ніж (Червона пігулка) порізатися безкоштовно. Який би ви вибрали?

Справа в тому, що поїзд мчить вниз на всіх, хто довірив своє здоров’я в системі охорони здоров’я. Доброю новиною є те, якщо ви виберете для червону таблетку сьогодні, ви можете уникнути всіх, але катастрофічна.

А як щодо існуючого стану здоров’я, запитаєте ви? Це може здивувати вас, але більшість хвороб є оборотними. Удавана “чудеса” відбуваються, коли люди роблять здоровий вибір.

курка чи яйце?

Закон “причина і наслідок”, йдеться, для кожної дії є рівна, але протилежне реакції. Логічно, що якщо ви зацікавлені у відновленні здоров’я ви живите причину, а не ліками ефект!

Відзначений нагородами фільм “Super Size Me” є доказом того, що постійний раціон сміття і фаст-фуд є нездоровою. Лікарі моніторингу Морган Сперлок, продюсер / режисер і морської свинки не міг повірити, що людське тіло може вийти з ладу так швидко!

“Повністю 90% всіх хронічних захворювань викликано нездоровим кишкового тракту.” Королівського медичного товариства Великобританії

Якщо організм отримує харчування яких він потребує на щоденній основі, вона почне зцілювати себе, зрештою усуваючи необхідність в ліках.

Зміна дієти включити основному здорову їжу вибір, плюс щоденні добавки грунту основі пробіотиків і травних ферментів, матиме велике значення для відновлення і підтримки здорового шлунково-кишкового тракту.

Якщо ви повинні були взяти участь в опитуванні людей, які страждають хронічними захворюваннями, це нікого не повинно дивувати, що 95% + зробили вибір на користь Blue Pill, тобто всього на 5% вибрав червону таблетку. Новини Flash: Є багато свідчень людей, які «дивовижним чином» став ще кращим, коли вони відмовилися від Синій філософії таблетки.

Найбільша проблема з прийняттям червону таблетку в тому, що це означає прийняття особистої відповідальності-виховання себе про здорового способу життя, і зміна харчування і фізичних вправ звички відповідно.

гарантії з дивідендами

Якщо б ви були реінвестувати ваші щомісячні премії охорони здоров’я з частиною буде для катастрофічного страхування, а інше в кращій якісною їжею і біологічно добавки і були вам об’єднати, що з швидкої ходьби протягом 20 хвилин два рази на тиждень протягом 30 днів ви будете виглядати краще, почувати себе краще, і буде добре на вашому шляху до життя довгої, здоровою і щасливого життя.