медичного страхування порівняння інформації

Вирішенні питання про право поліс страхування здоров’я може бути складніше. Плани доктора і лікарняне страхування здаються такими яблука з апельсинами ситуації оцінюючи їх дуже складно. Дивлячись на трьох основних компонентів вашого покриття по одному за раз може допомогти очистити туман. Трьох областях, щоб дивитися на це покриття, мережа лікарів і премії.

Щоб зрозуміти переваги лікарні та лікарі страховий поліс, ви повинні знати, що очікувані вигоди не включені. Компанія, як правило, роблять велику справу з переваг, але буде применшувати винятки та обмеження. Однак, щоб захистити себе, ви повинні знати, що обмеження і виключення. Ви повинні мати можливість запитувати або просто завантажити контур покриття в якому перераховані винятки та обмеження. Ця інформація нас зазвичай на останніх сторінках документа, який пояснює політику.

Переконайтеся, що всі політики, які ви розглядаєте має розумна межа користь життя. Краща політика не мають кришки, але є багато хороших планів, які мають обмеження. Якщо подивитися на контракти, які мають обмеження життя, завжди думайте про те, як довго ви плануєте тримати цю політику і розглянути як інфляція вплине на переваги, доступні.

Контракти з щорічним обмежень користі не рекомендується. Щорічний ковпачки на ці політики можуть бути легко вичерпуються витрати, пов’язані з серцевого нападу або великої аварії автомобіля.

Якщо ви знайшли кілька контрактів, які мають хороше покриття ви повинні почати дивитися на те, що в цілому іменуються вартості акцій. Вартість частки включають франшизи, співстрахування і доплат.

Ви повинні взяти час, щоб зрозуміти на наступних умовах: франшиза, співстрахування, з кишені і максимальної доплати. Ці терміни іноді визначаються по-різному в різних контрактів. Франшиза може бути заснований на календарний рік або політика року. З власної кишені Максимальна може включати ваше франшизи або вона не може. Будьте обізнані про відмінності якщо такі при оцінці планів.

Якщо подивитися на вартість акцій, завжди приймають ціну поліса до уваги. Часто політики, які, здається, погано варіантом через його високу франшизи це хороша справа, якщо врахувати, як низько ціни.

Мережа лікарів і лікарень є одним з основних факторів, який ви повинні дослідити, коли ви ходите по магазинах для медичного страхування. Якщо ваш план не включає в лікарні у вашому районі, і / або не включає в себе лікарів у вашому районі це, ймовірно, не варто прислухатися.

Маючи мережу лікарень і близько вашої роботи і проживання є ідеальними, оскільки ви ніколи не знаєте, де надзвичайний могло б вдарити. Це може бути менш важливою проблемою, щоб мати мережу лікарів і близько вашого офісу і вашого будинку.

Вартість вашого поліса медичного страхування по догляду, звичайно, важливо. Однак при розгляді щомісячних премій, ви також повинні враховувати охоплення і вартість акцій.

Ви можете легко заплутатися при виборі контрактів медичного страхування. Однак, зосередивши увагу на переваги, мережі і премій окремо ви можете знайти його трохи легше знайти правильний лікарні та лікарі страховий поліс на себе і свою сім’ю.