медичного страхування знижки для груп

Здоров’я компаній у сфері страхування не як правило, забезпечують більш низькі ціни для груп. Багато людей вважають, що якщо вони звертаються за медичною захисту своєї родини через їх компанію або купити, як власник малого бізнесу, що вони отримають меншу премію. Хоча це, можливо, будуть вірно в той час, це не завжди вірно.

Самозайнятих часто платять більше за відхід групи план захисту медичного порівняно з тим, що вони будуть платити, якщо вони застосовуються, як особистість. Ви можете втратити тисячі доларів на рік, якщо ви прийняли невірне рішення в цій області.

Багато споживачів страждають через це омани. Це завдасть збитку тим, хто за наймом. Це підвищує витрати для сімей, які є вибір, щоб купити групу медичний поліс з роботи або приватний план самостійно. Багато людей на COBRA може вибрати для покупки плану безпосередньо на набагато більш низькою ціною, але ніколи не отримати індивідуальні ціни.

COBRA просто спонсоровані роботодавцем медичного страхування план, пропоновані вашої колишньої роботи. Так як це група плану і так як ви, ймовірно, доведеться сплатити всі витрати, кобра, як правило, дуже дорогі. Це коштує багато сотень споживачів непотрібних доларів більше щомісяця, ніж премій аналогічний план родини.

Премії за план медичного страхування догляду здебільшого визначається вартістю медичних вимог народу Ваших партнерів страхової компанії з вами. Якщо ви опиняєтеся в групі, яка складається з 23-річного віку, ви, ймовірно, платять нижчі премії, ніж, якщо ви підключені з групою 41-річних,. З іншого боку, якщо ви згруповані з 21-річної жінки, які мають високий кров’яний тиск, ви можете заплатити більше за захист, ніж якщо ви згруповані з 42-річного людьми, які нещодавно пройшли андеррайтинг охорони здоров’я процесу з високими оцінками .

Часто, якщо ви подаєте заяву на медичне страхування групи ви не буде запропоновано будь-які медичні питання історії і пропонуватиметься медичного страхування план, заснований тільки на стать і вік. Це добре, якщо у Вас вже існуючих умов. Однак, якщо ви перебуваєте в хорошій охорони здоров’я, ви захочете бути згруповані з тими, хто пройшли медичне андеррайтингу перевізника. Подача заяви на отримання плану охорони здоров’я, що задає питання історії здоров’я є єдиним способом потрапити в цю групу.

Група охорону здоров’я часто коштує більше, з цієї причини. Перевізник платитиме більше претензій для групи це не було дозволено провести розслідування.

Більшість людей думають, що охоплення групою політики в галузі охорони здоров’я буде коштувати менше, у зв’язку з тим, що, купуючи у великих кількостях призводить до більш низької вартості, коли справа доходить до більшості інших речей. Купівля дворічної підписки правило, коштують дешевше, ніж купувати два окремих одній підписки року.

Ще одна причина, чому люди вважають, що страхова група медичного дешевше, є те, що в багатьох випадках місце роботи буде сплачувати частину своєї медичної премії санітарної допомоги. Це призводить до працівника вигляді щомісячної суми вартості, яка набагато менше, ніж ваша робота платить страхова компанія.

Оскільки це вірно, бути впевненим, що ви отримуєте найбільш вигідну ціну та охоплення перевірки з усім медичним страховим покриттям вибір доступні для вас. Ви можете мати право на групу плану на вашому місці роботи з частиною оплачуються роботодавцем. Може бути, ви могли б отримати подібну пропозицію від компанії вашого чоловіка. Ви можете бути в змозі знайти індивідуальний план медичного страхування від поважної страхової компанії, яка продає приватним особам та сім’ям.

Будьте впевнені, що ви перевірити всі обрані варіанти перед покупкою поліса страхування здоров’я. Тримаючись за оману, що група медичного страхування є найкращою угодою, ніж план з охорони здоров’я сім’ї, можливо, буде коштувати вам розшарування з кожним роком.