медичного страхування доплати – не робіть припущень

Медичне страхування доплата може бути неважливим мізерну ціну, яку ви платите нечасто кожен рік. Вона також може бути набагато більше суми, яка буде мати реальний вплив на ваші фінанси. Якщо ваша єдина розуміння медичного страхування доплати є невелика кількість долара, який ви могли б заплатити, коли ви купуєте наркотики, будь ласка, читайте далі. Ваш гаманець може оцінити це.

Три важливі деталі, що ви повинні зрозуміти включають шляху ваші медичні обмеження страховий поліс доплати протягом 12 місяців, наскільки вони можуть бути і тим, що найчастіше більше, ніж просто доплата буде поширюватися на одну обробку охорони здоров’я. Ви можете не знати, що ви, ймовірно, доведеться продовжувати виплачувати доплати, навіть якщо ви зустріли вашого здоров’я договору страхування марнотратний максимум. Ви також можете бути дуже розчаровані, щоб виявити, що деякі доплати може бути кілька сотень доларів. Ще невеликий ласий шматочок, який ви не хочете, щоб заподіяти біль є той факт, що на деяких контрактів як доплати і франшизи може звернутися в медичний ж події.

Дуже важливо, щоб оцінити все не просто, як ваша доплата роботу, але інших медичних страхової вартості акцій, таких як франшизи і співстрахування, а також. Багато хто з нас роблять припущення про їх медичне страхування і дивуються, коли то є великий медичний рахунок, щоб заплатити. Не дозволяйте цього трапитися з вами.

Медичне страхування доплат відрізняються від франшизи і співстрахування. Обидва інших, як правило, засновані на витрати протягом річного періоду часу. Доплата оцінюються на основі кожного інциденту.

Якщо припустити, що як тільки ви зустрілися франшизи вашого плану і максимальний-марнотратний обмеження, які вам не доведеться платити більше доплат, ви, ймовірно, буде неправильно. Багато, якщо не більшість медичних страхових планів не буде мати нічого, що обмежує кількість доплати ви можете сплатити протягом року.

Ще одним помилкою є припущення, що доплати завжди розумно. Це тому, що типові доплати що більшість з нас платять є розумні суми в доларах, що вони могли б заплатити в офісі медичним працівником або в аптеці. Ці доплати є відносно незначними для більшості з нас.

Тим не менш, багато договори страхування здоров’я оцінити великі доплати для інших медичних послуг. Ви можете заплатити $ 50 доплати за кожне відвідування ходити в клініку. Ви можете заплатити $ 100 доплати за кожне відвідування ER.

При купівлі медичного страхування переконайтеся, що ви не думайте, що всі доплати і те ж. Ви можете виявити, що вам доведеться платити як франшизи та доплати за певні послуги. Ви можете дізнатися, що є окрема франшиза для рецептів маркою. Ці положення не в кожному політиці, але вони існують в достатній кількості, щоб зробити його розумним читати літературу вашого контракту тісно.

Маючи хороші знання, як ваша підрядних робіт необхідно дізнатися, якщо ви отримуєте багато, якщо ви повинні зробити покупку на іншу політику. Здоров’я плани догляду страхування часто заплутані і може зайняти деякий зусилля, щоб зрозуміти, не знаючи, однак, що ви купуєте зазвичай означає, що ви платите більше, ніж потрібно для вашої політики.

Здоров’я доплати догляд страхування не завжди розумні незначним зборів ви платите в офісі медичним працівником або в аптеці. Переконайтеся, що ви розумієте, як ваша доплат оцінюються в будь-якому контракті ви роздумуєте про покупку перш ніж вибрати і купити страховий поліс.