медичного страхування для людей похилого віку

Шукаю на медичне страхування старший є легким і гладким. Ви можете почати своє дослідження в порівнянні медичного страхування від певної компанії, які пропонують плани для пенсіонерів. ААП є однією з найбільших компаній медичного страхування для людей похилого віку. Шановна компанія існує вже п’ятдесят один рік і кравці на п’ятдесят і старше натовпу. ААП унікальну перспективу на ринку дає йому верх, коли шукає постачальників високоякісного страхування з міцну репутацію за якість і надійність. Тим не менш, компанія не є єдиним гравцем на ринку і не повинна розглядатися як така. Пошук медичного страхування для людей похилого віку покладається на дивлячись у компаніях крім ААП для того, щоб знайти найкращі ціни і плани для кожної людини.

З деяких причин, старшому було запропоновано декілька охоплення більшості страхових послуг, але, деякі з найбільших рішень лежать в індивідуальні плани, які включають в себе як приватний страховик (як ААП, Blue Cross і Blue Shield або НАР) і державної програми (як Medicare або Medicaid). Medicaid пропонується громадян, які не можуть в даний час дозволити собі медичну страховку. Діти можуть навіть бути покрита за рахунок цього уряд працює програму охорони здоров’я, хоча так як кожна держава запускає програму по собі має сенс перевірите з офісом вашої держави для визначення права. Medicare пропонується людям, які шістдесяти п’яти років і старше, ті молодші, які мають інвалідність, і ті, які були діагностовані з термінальною стадією ниркової недостатності (хронічною нирковою недостатністю). Більшість пенсіонерів Medicare вибрати в якості основного страховика після виходу на пенсію.

Ви можете заповнити анкету на сайті або зв’язатися з Medicare.gov програми безпосередньо на 1-800-633-4227, для Вас, щоб отримати інформацію, якщо ви і ваша кохана людина має право на покриття Medicare. Початковий план Medicare платить за багато відвідувань охорони здоров’я, але часто має доплати, франшизи або вимагає спільного страхування для покриття різниці у витратах. Ось чому приватного медичного страхування для літніх людей є таким популярним. Багато планів медичного страхування для осіб, які мають право на Medicare покриття просто розрив – або різниця між тим, що Medicare покриває і те, що залишилося заборгованості. Medicare прийнято в багатьох лікарнях і лікарських кабінетах, а тому, що не є загальноприйнятим у всьому світі, веб-сайт і номер телефону може надати вам список приватних медичних страхових компаній, рекомендованих як “розрив страховиків” з Medicare. Звичайно, Medicare пропонує свій GAP страхування називається Medigap. На додаток до доплат і франшиз, що багато хто прагне охопити через компанії GAP страхування, рецепт покриття наркотиків є ще одним важливим елементом медичного страхування для людей похилого віку, які повинні бути вирішені.

Більшість літніх людей знайти для приватного страховика, який пропонує рецепт покриття наркотиків, або вони можуть також розглянути версію програми Medicare і того ж. У будь-якому випадку це краще, щоб отримати рецепт покриття наркотиків відразу, як Medicare не покриває ці витрати. Є й інші варіанти і різні плани Medicare розглянути, крім усього початковий план обговорюється тут. Працюйте з Medicare першого, так що ви можете подивитися на кращий план для вас.

Шукає додаткові покриття часто наступним кроком після ви вирішите, що краще для Medicare you.Whether через приватну страхову компанію або іншу державну програму, медичне страхування для літніх людей повинна бути всеохоплюючою, щоб ті, з фіксованим прибутком не перевантажені з медичними рахунками або витрат рецепта.