медичного страхування групи

Група медичного страхування є набагато дешевше, ніж окремі політики, оскільки він розподіляє ризики протягом багатьох людей з різними потребами. Чим більше здорових людей в басейні, тим менше буде витрачати страховиком витрат на охорону здоров’я, і ​​тим менше буде коштувати премії. Хоча більшість людей доступу групового медичного страхування через своїх роботодавців, багато людей не мають його. Або вони не працюють або їх роботодавці не пропонують охорони здоров’я.

Якщо ви не зайняті або якщо ви працюєте в компанії, яка не пропонує медичного страхування ви можете отримати групу медичне страхування в якості члена організації.

як членська організація працює

Членські організації групи людей, які мають інтерес або причина спільного. Гільдія кіноакторів та Американська асоціація пенсіонерів (ААП) є двома прикладами членських організацій. Ці групи мають певні переваги та ресурси для їх членів, таких як знижки на подорожі, медичного страхування і страхування автомобілів, і представляти їх у своїй професії або намагатися впливати на законодавців у їх імені.

Ці членських організацій усіх є вимоги до охочих стати членом і деякі з них дуже вузька. Наприклад, ААП не беремо заяви, від кого у віці до п’ятдесяти. Ви, безсумнівно, може знайти той, однак, що ви маєте право на, що дозволить вам скористатися страхової групи здоров’я.

кращі страхові вибір для вас

Ідеальний спосіб отримати страхової групи здоров’я через свого роботодавця, тому що вони зазвичай платять частина премії. Деякі роботодавці платити в повному обсязі, але більшість сприяти тільки частину. Однак, є багато людей, які втратили роботу в останній час і не мають доступу до надаються роботодавцем медичного страхування. Інші почали свій власний бізнес і самостійно зайнятих зараз. Проте все більше людей зайняті неповний робочий день на посаді, неповний робочий день або для компаній, які не пропонують страхування.

Якщо у вас немає роботодавця за умови медичного страхування ви могли б отримати окремі політики. Ви б зв’язатися з кількома страховими компаніями і порівняйте вартість і охоплення потім придбати поліс від того, який найкращим чином відповідає вашим потребам. Ці політики можуть бути дуже дорогими і можуть зажадати медичне обстеження. Вони часто не покриває раніше існуючих умов.

Отримання групового медичного страхування в якості члена організації можуть зберегти вам багато грошей, і ви часто отримуєте краще покриття, ніж окремі політики.

знаходження членською організацією приєднатися

Можливо, Ви вже частина членською організацією, не усвідомлюючи цього. Якщо ви Союзу ви зможете приєднатися до їх групі медичного страхування. Якщо ви отримали дипломи коледжів ви можете приєднатися до цієї організації Асоціація випускників, вони часто пропонують медичне страхування та інші переваги для своїх членів. Можливо, ви належите до професійної асоціації, такі як ваша торгова палата.
Якщо ви не частиною професійної групи або суспільства ще можна знайти кілька, які ви можете претендувати на за допомогою пошукових систем. Шукайте “членські організації» або «медичну страховку через членство вигоди”. Фрази залежить від вас, і ви можете знайти посилання в перший набір результатів, які допоможуть вам визначити кращі ключові слова.

Ви побачите багато груп, які ви можете претендувати на. Не просто обмежити область пошуку вашої професії, однак, оскільки є багато членських організацій, які можуть бути пов’язані ваше хобі або щось ще для вас інтерес. Коли ви починаєте знаходити деякі, що ви маєте право, щоб приєднатися, подивимося на переваги, які вони пропонують. Якщо медичне страхування є одним з них, спробуйте з’ясувати, що вид покриття це. Деякі покриття не варто ціна членства в той час як інші організації пропонують відмінні медичного страхування з розумною премій.
Не забудьте чинником у членський внесок, якщо такий є. Ви можете бути зобов’язані платити щорічну плату або це може бути щомісячна додаток до вашої страхової премії, метод, який використовується в Національній асоціації за наймом.

Якщо ви за наймом ви можете подивитися в маленьке бюро обслуговування комерційних чи інших організацій, орієнтованих малих підприємств.