медичного страхування в Техасі не тільки для великих компаній більше

Викликається основою Америці, малі підприємства отримують податкові пільги у 2010 році, які приносять користь своїх працівників. Як доступних медичних закону починає вступати в силу, 293000 малих підприємств в Техасі отримає допомогу у вигляді податкових пільг, щоб зробити його простіше для покриття своїх співробітників із захистом Техас медичного страхування.

чому пропонують податкові пільги для малого бізнесу?

У середньому, ці невеликі фірми повинні витратити близько 18 відсотків більше, ніж великі компанії пропонують своїм співробітникам той же медичне страхування в Техасі. Це означає, що співробітники, що працюють у невеликих компаніях набагато менш імовірно, щоб мати доступ до медичної допомоги, тому що заробітна плата не може йти в ногу з вартістю медичної страховки. Ці премії виросли в три рази швидше, ніж заробітна плата за останнє десятиліття.

Малі підприємства припадає приблизно 70 відсотків всіх нових робочих місць в Техасі. Незважаючи на рецесію, Техасі насправді отримав малий бізнес у 2008 році, за даними американського Small Office ділового адміністрування адвокатури. Кількість самозайнятих людей в Техасі зросла з 1,1 млн. майже на два відсотки, а національний кількість самозайнятих впав на два відсотки до 15,9 мільйона.

З більш сильним економічним зростанням, ніж у більшості областей США, зростання в Техасі залишається вельми заповзятливі. Dallas-Fort Worth області показав один з найвищих показників для нових підприємств в країні.

Що ж реформа охорони здоров’я пропонують малому бізнесу?

У 2010 році доступних медичних закону реалізує податкові кредити призначені, щоб компенсувати зростання вартості медичного страхування в якості стимулу для малого бізнесу, щоб додати медичне страхування для своїх співробітників. У той час як 98 відсотків великих фірм вже включають в себе медичне страхування серед їхніх переваг, тільки близько 46 відсотків компаній, які працівник менше 10 осіб співробітників, надаючи їм медичну страховку. Навіть підприємства з 50 співробітниками страхують тільки близько половини своїх співробітників. Таким чином, залишається близько 52 відсотків цих працівників без належного медичного страхування.

До 2013 року 3,4 млн. співробітників виграють як їх роботодавці отримують право на ці податкові пільги, що дозволить збільшити наступного року. У 2014 році податкових кредитів зросте з 35 до 50 відсотків премії внесок роботодавця. Це може означати, до $ 40 млрд підтримки малого бізнесу в найближче десятиліття.

яких малий бізнес зможе претендувати на податкові пільги?

Щоб мати право, дрібні роботодавці бізнес повинен платити, принаймні, половину премії своїх співробітників для Техас медичного страхування. Фактична сума податкового кредиту буде залежати від розміру компанії та розміру середньої заробітної плати, що виплачується фірмою. Податкові пільги тільки перший етап допомога, яка надходить для техасців, які не мають адекватного медичного страхування.

Малі підприємства матимуть можливість застрахувати співробітників за допомогою стан обміну в 2014 році. Обміну може призвести до зниження страхових внесків, тому що медичні рахунки, понесені членами можуть бути компенсовані з премій, зібраних від здорових членів, які спричинить жодних медичних рахунків.

Курси повинні пропонувати плани з всебічні пільги, і ні страховики не буде дозволено дискримінувати тих, хто хворий, позбавляючи їх охоплення в 2014 році. Франшизи для планів для малого бізнесу буде обмежена до $ 2000 або менше для фізичних осіб і до $ 4000 або менше для сімей.

Що робити, якщо ви не отримуєте Техас медичного страхування за допомогою роботи за наймом?

Люди, які не отримують медичну страховку в Техасі через їх роботодавців зможете придбати з Техаського обміну. Ці Техас планів медичного страхування буде обмежувати людину з власної кишені витрати до $ 5950. Сім’я планів буде обмежувати максимальні витрати за свій рахунок до $ 11 900.

Починаючи з 2010 року, страховики зобов’язані повідомляти, скільки вони збирають внески витрачаються на охорону здоров’я для людей, що платять внески. У наступному році, плани для індивідуальних і малих підприємств повинні мати адміністративні витрати до 20 відсотків або менше від загального зібраних премій. Якщо вони перевищують цю межу, страховикам доведеться давати знижки для тих, кого вони застрахувати.

Федеральний уряд і уряди штатів також матиме права стверджувати премії підвищень ставки, щоб запобігти страховиків від потреби підвищувати ставки для більшого прибутку. Ці реформ в галузі охорони здоров’я призначені для захисту тисяч більше американців, що мають доступ до належної медичної допомоги в даний час у нашій країні.