медичного страхування в США

Хто-небудь відомо про систему медичного страхування США, напевно, чули назву одного з наступних великих пап зниження рівня грунтових вод, такі як, UnitedHealth, Cigna, Етна, Humana і т.д. Ці компанії обслуговують мільйони американських жителів, і кришка медичного страхування вимогам як осіб, а також членів їх сімей в залежності від таких факторів, як стан здоров’я, вік кронштейн, спосіб життя і т.д. Ці атрибути медичні страхові компанії запустити кілька схем, час від часу, обслуговуючих найрізноманітніші вимоги медичного страхування демографії США.

Взагалі кажучи, медичне страхування можна розділити на дві групи, а саме (а) традиційне страхування по догляду і (б) вдалося страхування. Ці дві великі категорії медичного страхування реагування на різні медичні потреби.

Традиційне страхування по догляду, також відома як плата за послугу плану або плану відшкодування, у влади у галузі охорони здоров’я протягом тривалого часу, і є досить популярним серед лікарів і лікарень, оскільки він отримує їх більш ступінь свободи. Будь-хто, хто вибирає цей план, дозволяється звертатися за допомогою до лікаря за своїм вибором і не зобов’язані діяти у відповідності з керівними будь-якої організації або мережі. Після використання послуг, застрахований платить за те ж і може претендувати на відшкодування від страховика.

З іншого боку, якщо один вибирає для керованого медичного страхування, одна має обмежену область вибору більш часто обмежується спеціаліста або мережі. Ці схеми медичного страхування представляють обмеження на витрати охорони здоров’я шляхом обмеження сфери охоплення і суму. Крім того, можна бути зобов’язані отримувати попередній дозвіл для конкретних медичних процедур або отримання допуску в будь-якій лікарні.
Говорячи про керованої медичної допомоги планів медичного страхування, вони можуть бути поставлені під трьома різними керівниками таких як:

• Організація бажаних постачальників (ПФО)-це купа спеціалізованих лікарів і деяких конкретних лікарень. Цей блок формує кластерні об’єднання, а є конкретні звинувачення для кожної служби, які попередньо оцінений і не може змінитися. Крім того, немає ніякої паперової роботи, що беруть участь у цій схемі медичного страхування.

• Точка Плани обслуговування (POS)-Ці плани дати більше місця, коли справа доходить до прийняття вибір лікаря, який може бути поза зоною дії мережі. Тим не менш, застрахований повинен був би заплатити об’ємної доплати, але можна легко заощадити великі бакси, вибираючи лікаря з всередині мережі.

• підтримки здоров’я організації (ГМО)-За цією схемою медичного страхування, страхувальник повинен платити щомісячні внески в обмін візитами лікаря, хірургічні процедури, лікарняні витрати і т.д. Ніякі претензії форми не повинні бути заповнені, і велика увага приділяється на профілактику, щоб зберегти вартість медичного низьке охоплення.

Таким чином, ми бачимо, що на відміну від інших частин світу, США свідків свідомого охорони здоров’я стимулів, також очевидно в результаті злиття близько 400 злиттів в останнє десятиліття. Більш програми охорони здоров’я, ймовірно, повзають в існуючій галузі охорони здоров’я США в прийдешні часи.