медичного страхування в Німеччині система

Близько 87 відсотків жителів Німеччини мають обов’язкового медичного страхування, тобто GKV. Станом на травень 2005 GKV покладалися на 321 некомерційні страхові фонди для збору внесків від своїх членів та оплати постачальникам медичних послуг відповідно до переговорів угод. Ті, хто не застрахований Таким чином, в основному державних службовців та за наймом, отримують медичну допомогу через приватні комерційні страхування.

Оцінка 0,3 відсотків німецького населення (близько 250 000 чоловік) не має медичної страховки. Деякі з них настільки багаті, що вони не потребують цього, але більшість з них бідні і отримують медичну допомогу через соціальну допомогу.

Німеччина обов’язковим медичним страхуванням

Існують три різних категорії лікарняних кас: первинні засоби, фонди і заміну, Äúspecial, AU засобів. Деякі працівники зобов’язані бути членами про основні засоби, наприклад, якщо вони заробляють менше, ніж, ніж дохід стелі (2006: EUR 3,937.50 на місяць / EUR 47,250.00 на рік). Тих, хто заробляє більше, ніж у стелі можуть бути членами на добровільній основі, або вони можуть мати вибір засобів. Деякі з них автоматично стають членами конкретного фонду наприклад, тому що від їх професії (компанія на основі фондів) або місце проживання (місцеві фонди медичного страхування). Деякі професії мають свої власні, Äúspecial, AU коштів, наприклад, фермерами або моряків.

Запасний Фонди діляться на два види: вони забезпечують медичне страхування як білі комірці і сині комірці заробляють більше, ніж дохід стелі. Членство є добровільним.

Обидва, роботодавці та працівники платять половину члена, AOS премії, яка у 2006 році в середньому від 13 до 14 відсотків робочого, AOS валовий дохід до стелі оцінки внеску (2006 г.: 3,562.50 EUR щомісяця / EUR 42,750.00 річних). Премії встановлюється залежно від доходу, а не ризик і не залежать від відповідного члена, AOS сімейний стан, розмір сім’ї, або здоров’я. Премії є однаковими для всіх членів зокрема фонд з тим же доходи.

Приватного медичного страхування в Німеччині

Близько одинадцятої відсотків Німеччини, AOS жителі платять на приватне медичне страхування, що надаються деякими 40 некомерційних страхових компаній. Багато з тих, хто вибирає особисте страхування державних службовців, які хочуть забезпечити відсоток від їх медичних рахунків не поширюється на уряди. Деякі хвороби-членів фонду купити додаткове приватне страхування, щоб покрити такі доповнення як окремий номер або вибір лікарів у той час як у лікарні. В іншому випадку, медичної допомоги, що надається в державних і приватних застраховані ідентичні. В обох випадках ті ж медичні установи використовуються. Самостійно зайняті особи заробляють вище стелі доходів повинні мати приватного страхування. Члени лікарняної каси, які залишають його на приватний перевізник страхування не дозволили повернутися у суспільному страхуванні.

На відміну від обов’язкового страхування здоров’я, внески в приватному страхуванні залежить від користувача, AOS віку, статі, професії та стану здоров’я, тобто індивідуального ризику. Хоча приватні страхові компанії платять постачальникам медичних послуг приблизно в два рази суму, сплачену про основні засоби, хвороби, особисте страхування є часто дешевше, ніж обов’язкового медичного страхування, особливо для молодих страхувальників без утриманців. Як і у випадку для членів лікарняних кас, співробітники, які є приватна страховка є половину своїх внесків, виплачуваних роботодавцями.