медичного страхування в Каліфорнії починається відкрита реєстрація для дітей

У той час як ви можете звернутися в будь-який час для Каліфорнії медичного страхування для покриття діти, відкрита реєстрація, ймовірно, пропонує найнижчі премії для молоді з вже існуючими умовами. Реформа охорони здоров’я постановило, що компанії, що продають індивідуальні плани здоров’я Каліфорнії страхування пропонують гарантовану-запитання дитини-тільки політики під час відкритої реєстрації. Ця реформа політики закінчується одіозною практики відмови медичного страхування для дітей, які потребують цього найбільше.

Дивлячись на госпіталізацію запису через 37 штатів, Університет Джона Хопкінса дослідники документально підтверджено, що якщо дитина, яка не покривається медичною страховкою повинен йти в лікарню, він на 60 відсотків більше шансів померти там, ніж дитина в наступному номері, який має медичну страховку. Вченими підраховано, що 17 000 дітей померли від зневаги в лікарнях менш ніж за два десятиліття.

Гірше того, дослідники відзначили, що 17 000 смертей є всього лише “верхівка айсберга”. Так як у нас немає записів про кількість дітей, які померли, тому що вони не могли отримати стаціонарне лікування або помер, коли занадто рано випустили з лікарні, число загиблих, ймовірно, набагато більше.

Ви можете думати, що ця трагедія сталася тому, що деякі лікарні надають менш бажаним догляду, ніж інші. Прийом записів, однак, вказують на відсутність такої нерівності. Робити записи показують, що діти, як і дорослі, у яких не було медичної страховки помер частіше в тій же самій лікарні, під наглядом тих же лікарів і медсестер, ніж люди, які були захищені плани в галузі охорони здоров’я.

Каліфорнія медичного страхування відкрита реєстрація тримає премій низькою

Для дітей до 19 років, перший період відкритої реєстрації для дитини-тільки індивідуальне страхування Каліфорнії планів проходить з 1 січня по 1 березня. У цей і наступні періоди відкритих реєстрації, премії встановлюється на рівні не більше ніж удвічі перевищує швидкість для дитини, яка не має вже існуючі умови. Якщо ви подаєте заяву за межами відкритої реєстрації, не існує ніяких обмежень на ставки премій.

Після цього першого відкритої реєстрації, заявок, поданих протягом місяця народження дитини або після втрати покриття також буде включений під відкритим правилами реєстрації. Це надає кілька можливостей для дітей повинен бути підписаний на медичне страхування в Каліфорнії, коли ставки не може бути більше ніж у два рази стандартні цитати. Більш низькі ставки як очікується, виграють приблизно один із чотирьох дітей у Каліфорнії.

необхідність охоплення дітей Каліфорнії є великим

Дослідження 2006 року в Журналі Американської медичної асоціації, показало, що один з чотирьох дітей постраждали держави з вже існуючими умовами, які, можливо, позбавило їх індивідуальних планів страхування Каліфорнії.

Наступного року Інтерв’ю Каліфорнії медичного обстеження було встановлено, що серед молоді, чиї батьки не вистачало медичного страхування в Каліфорнії через роботу, приблизно один з п’яти не були захищені здоров’я плану.

Ще одне положення реформи охорони здоров’я зростає профілактичної допомоги протягом окремих планів в галузі охорони здоров’я, незалежно від суми франшизи. Це означає, що додатки для дітей не тільки гарантовано буде прийнято, але планів також гарантовано сплатити 100 відсотків регулярного здорової дитини або дитини добре іспити та імунізації. Такі рекомендуються профілактичні послуги надаються без будь-яких спільного страхування або доплати всі звинувачення з медичного страхування для Каліфорнії придбав після проходження реформи охорони здоров’я.

буде потрібно час, щоб перевірити вибір в мережі лікарів

У Каліфорнії, це може бути важко знайти лікарі готові прийняти нових пацієнтів, так що це особливо важливо для підтвердження яких в мережі у лікарів. Виходячи з мережі може бути значно дорожче. PPO плани Каліфорнії страхування пропонують круті знижки навіть до зустрічі з франшизою.

Не бійтеся планувати Ознайомчі візити з лікарями, щоб подивитися, скільки часу потрібно, щоб отримати призначення, як довго ви повинні сидіти в залі очікування і як організував персонал, здається. Деякі попередній відбір може мати великий виграш, коли вам дійсно потрібно призначення швидко.