медичного страхування в Каліфорнії можна зберегти з високою франшизи плани

У Каліфорнії, медичні страхові компанії пропонують те, що називається високим податком медичного страхування. Як правило, отримати більш низькі премії за планами, які не покривають ваші медичні, поки ви не витратили $ 5000, $ 10000 або більше з власної кишені на рік.

Висока франшиза плани не єдиний спосіб скоротити витрати на охорону здоров’я. Ось інші ідеї, які можуть допомогти вам зберегти ваші медичні рахунки низьким, тому вам не досягти цієї високої франшизи суму.

знизити ціни відпускається за рецептом з творчими ідеями

Всякий раз, коли ви знаєте, що потрібен рецепт довгострокового, ви можете зберегти поштою порядок доставки. Вона доступна для багатьох поширених ліків, і ви можете отримати знижку на обсяг 90-денний запас. Уявіть собі, отримувати стоїть весь рік для одного плату доставку. Пошук онлайн “посилкової доставці рецептів» і попросіть лікаря написати свій рецепт на тримісячний запас з трьома заправку, щоб отримати за рік.

Ви також можете попросити свого лікаря про генеричних препаратів, які пропонують ті ж потенції, чистота і безпека, назви брендів за більш низькими цінами. Ваш лікар може навіть є зразки, які можуть допомогти вам, коли туго з грошима.

Це не боляче, щоб запитати у фармацевта, способи заощадити небудь. Поцікавтеся, чи є ліки поставляється в різні сильні сторони. Ви можете бути в змозі купити подвійною силою версію за тією ж ціною, скоротити ваші таблетки навпіл з «пігулка спліттер” і знизити ціни відпускається за рецептом на 50 відсотків протягом ночі. Більшість аптек нести таблетки розгалужувачі, і ви можете знайти їх на продаж в Інтернеті.

Переконайтеся, що ваш лікар згоден, що це необхідно, з вашого ліки, і зберегти знак-офф лист з вашого рецепта, де ви запишіть, коли ви ріжете ваші таблетки навпіл. Це, ймовірно, буде очевидним за розміром таблетки, але ви не хочете, щоб проковтнути подвійною силою таблетку, коли ви знаходитесь в поспіху помилково.

Ви також можете бути в змозі скоротити деякі з ваших медицини назавжди. Попросіть вашого лікаря переглянути всі свої ліки на рік. Показати їй, що патентовані ліки, харчові добавки і трави, які Ви приймаєте. Ваш лікар може сказати вам більше не потрібен, або перехоплення можливої ​​взаємодії.

Вам не потрібно планів медичного страхування в Каліфорнії для лабораторних тестів

Ви не чули, що деякі лабораторії пропонують послуги безпосередньо населенню для істотно нижчими цінами, ніж якщо ви йдете через лікаря. Ці лабораторні тестування компанії можуть використовувати ті ж лабораторії, як ваш лікар, але вирізання посередника допомагає більш низькими цінами.

Ви можете отримати діагностичну роботу лабораторії в дивовижній економії. Всеосяжне Метаболічний панелі (яка показує глюкози в крові, HDL і LDL холестерину, ферменти печінки, загального холестерину, тригліцеридів і ряд інших факторів) може коштувати $ 250 Від лікаря або в лікарню. Це всього лише $ 45 на одній з прямого доступу лабораторіях.

Каліфорнія індивідуального медичного страхування, можуть мати високі франшизи для госпіталізації

Так як типова щоденна плата лікарні становить близько $ 1000 або $ 2000, ви можете витратити багато, перш ніж зустрітися Вашої франшизи і ваша медична страховка починає платити за рахунком. Знайте, що лікарням стягувати шокуюче різні ціни на ту ж процедуру. Ви можете отримати стоматологічні роботи, косметичної хірургії, або навіть заміни коліна або шунтування з радою сертифікованих лікарів у зарубіжних клінік, які обслуговують американців.

Американці збільшення подорожуючих як “медичних туристів”, щоб отримати медичну допомогу в частину того, що це буде коштувати в США Це стає настільки популярним, що відомства координують медичного туризму. PlacidWay є компанією, оздоровчий туризм, який з’єднує вас з провайдерами медичних послуг в місці, ви не робите вибір плату. Лікарі з PlanetHospital також будемо консультуватися з вами, щоб рекомендувати хірургів і споруд та навіть організувати ваше лікування за кордоном.

Якщо ви залишитеся тут, в будинку, ви можете бути в змозі врятувати, просто читаючи ваші лікарняний рахунок. Будь чесним помилки або шахрайства, лікарень, за оцінками, завищену приблизно на $ 1 млрд. на рік. Як ви можете не стати жертвою?

Зателефонуйте у відділ розрахунків, перш ніж ви визнали і запитати, що ваш номер заряд буде і що це включає в себе. Якщо вона не включає в себе те, що вам потрібно, як Kleenex, принести свої власні. Зробіть це з медициною, якщо лікарня дозволить, щоб не платити завищені ціни в стаціонарі.

Не платіть лікарняний рахунок, коли ви їдете. Переглянути їх можна, і порівняти її з оцінками ви отримали від вашого лікаря та відділом продажів. Отримати роз’яснення Різне чи лабораторії зборів або що-небудь інше, що річ не визначений.

це не так складно, щоб заощадити на Каліфорнія медичного страхування

Об’єднати всі ці підходи, в тому числі високим податком премій і недорогих рецептів і лабораторних досліджень з кращими цінами на лікарняних процедур, і ваша економія дійсно може додати вгору швидко.

Він також платить, щоб порівняти ціни в магазинах для планів ви шукаєте Каліфорнії сім’я медичного страхування або Каліфорнії Індивідуальне медичне страхування. З сотнями різних планів від декількох страховиків, жителям Каліфорнії є широкий вибір планів на діапазон цін.