медичного страхування в Каліфорнії буде реформа охорони здоров’я впливає на вас

Вважається, що 4 мільйони каліфорнійців отримає доступ до охорони здоров’я з змін, ініційованих захист пацієнта і доступних медичних закону. Ви можете використовувати ваш річний дохід, щоб подивитися, чи будете ви мати право на допомогу.

Якщо ви робите від $ 14 403 і $ 41 000 в рік, або ваш сукупний річний дохід сім’ї нижче $ 73240, ви будете мати право отримати медичну страховку плани в Каліфорнії шляхом обміну і ви можете використовувати субсидії, щоб зробити його більш доступним.

Якщо у вас немає дітей і ваш річний дохід нижче $ 14 403, або ви батько і ваш річний дохід сім’ї з трьох осіб складає менше $ 24 360, ви будете мати право на Medi-Cal. Реформа охорони здоров’я розширюється цієї громадської програми по збільшенню фінансової допомоги для людей з доходами на низьких і середніх частот

Що ж реформа охорони здоров’я зробити для дітей?

Реформа охорони здоров’я розширить охоплення більше дітей шляхом збільшення допомоги сім’ям, але вона також дозволяє батькам, щоб покрити їх дітей, що знаходяться під їх медичного страхування Каліфорнії протягом декількох років. Станом на вересень 2010 року, діти можуть бути захищені покриття своїх батьків, поки вони не стануть 26.

Крім того, реформа охорони здоров’я зокрема виключення закінчується на вже існуючі проблеми зі здоров’ям. Якщо ви один з мільйонів дітей з проблемою, як астма, які були відсторонені від медичної допомоги протягом багатьох років, ви будете мати доступ до настільки необхідної допомоги.

ж реформа охорони здоров’я впливає літніх?

Якщо ви, принаймні 65, ви будете продовжувати отримувати Medicare, і реформу охорони здоров’я розширює життєздатність Medicare. Для літніх людей у ​​сумнозвісній Medicare “дірка від бублика”, що означає Medicare не платить за ваші рецепти, реформа охорони здоров’я скорочує Ваші з власної кишені витрати на ліки за рецептами з знижку $ 250 перевірки в 2010 році. У кінцевому рахунку, реформа покликана повністю видалити розрив в охопленні Medicare для рецептів до 2020 року.

У вересні 2010 року реформу охорони здоров’я закінчується зарядка по рекомендованим превентивним послуг, з тим літні люди можуть отримувати щорічний оздоровчий обстеження безкоштовно. Це може допомогти спіймати проблеми зі здоров’ям рано, коли вони найбільше піддається лікуванню і оборотним, і дати літнім душевний спокій.

Що ж реформа охорони здоров’я означає юридичним США жителів?

Якщо ви були правовими, постійні жителі США на термін менше п’яти років, ви зможете придбати медичну страховку за рахунок обміну в 2014 році і скористатися субсидіями, щоб зробити його більш доступним.

Якщо ви були правові, постійного жителя протягом більше п’яти років, ви можете мати право на Medi-Cal в 2014 році.

Нелегальні іммігранти не зможуть брати участь в обміні або Medi-Cal, але реформа охорони здоров’я не блокує їх від отримання медичної допомоги в медичних центрах, лікарнях або місцевих клінік сообщества коли вони потребують невідкладної медичної допомоги.

коли ви будете мати можливість отримати Каліфорнія медичного страхування?

чи потрібно вам Каліфорнії сім’ї медичну страховку або Каліфорнії індивідуального медичного страхування,
обмін доручено, буде доступна в 2014 році. Каліфорнія може розширити Medi-Cal програми (Medicaid) до 2014 року.

Якщо вона розширюється Medi-Cal для всіх жителів з річним доходом нижче $ 14 403 (це 133 відсотків федерального рівня бідності) до 2014 року, федеральний уряд може допомогти Каліфорнії покриття витрат.

Коли ж вам потрібно мати медичного страхування в Каліфорнії?

Якщо ви є громадянами США або мають право (за деякими винятками), то вам потрібно мінімально необхідну покриття для себе і своїх утриманців в 2014 році. Ви можете бути покрита за рахунок роботодавців, Каліфорнія індивідуальних планів медичного страхування, обміну або Medi-Cal.

Американські індіанці, люди, які доводять фінансові труднощі або релігійні заперечення, які перебувають у в’язницях і нелегальних іммігрантів не доведеться придбати поліс страхування здоров’я.

Всі інші повинні будуть платити податок штраф у розмірі $ 95 в 2014 році, якщо ви вирішили не отримати медичну страховку. Якщо ви все ще не покриті медичного страхування в 2016 році, що штраф зросте до $ 695.

Вважається, що 8,2 млн. В даний час без медичної страховки в Каліфорнії. Реформа охорони здоров’я, як очікується, розширити охоплення приблизно 4 мільйони. А як щодо решти 4,2 мільйона чоловік? Вважається, що вони в більшості своїй нелегальним іммігрантам, які не беруть участь в розширених охоплення.