медичного страхування в Америці Kaiser – шлях визначити його

Існує кілька основних медичне страхування політики на що подивитися. У керованої політики догляду страхової компанії представляє свої власні лікарі і лікарні приналежності. Недоліком керованого медичного забезпечення медичного страхування є те, що ви часто потрібно, щоб внести додаткову плату, якщо ви вирішите відвідати ваш особистий лікар або потрапляють до лікарні за вашим вибором.

Медичне страхування є договір використовується для визначення медичних переваг, які описані або не поширюється, між вами і вашої страхової компанії. Страхової компанії, на основі платежів, які ви представити їх на регулярній основі, гарантує виплату медичного страхування за деякими пунктами або вигод, перерахованих у цьому контракті. Ці послуги відомі як «покритих» послуг. «Вкрита» послуг може містити багато речей, наприклад, обладнання, рецепти, послуги (наприклад, масаж), перевірок, досліджень і випробувань.

Ваш договір також повинен перерахувати всі речі, не зазначених у твій поліс страхування здоров’я – це товари або послуги, які ви хочете платити за з власної кишені, якщо ви в них потребує. Так само, як здається, медичний вимогою є те, що ваш лікар порахував потрібний пункт / послугу, які можуть вплинути на ваше здоров’я шкідливо ви повинні визначити не купити його. Проте, тільки тому, що лікар пропонує вам щось є медичною необхідністю не означає, ваша медична страховка насправді дає охоплення за це.

COBRA це не план медичного страхування, але зусилля уряду, щоб забезпечити людей від втрати їх користі для здоров’я в конкретних обставинах. Прийнятий у 1986 році Консолідований бюджет Омнібус примирення закону (COBRA) вимагає самої групи здоров’я планує забезпечити тимчасове продовження охоплення групи здоров’я, які в іншому випадку можуть бути припинені. Умови, які покриті COBRA включають смерть покрита співробітника, припинення чи скорочення годин роботи критого працівника з причин, не неприємні проступку, розлучення або розлучення зі критої співробітника, крита працівника стає право на Medicare, і дитини втрата залежне становище (і, отже, охоплення) відповідно до плану. COBRA правило поширюється на всі групи здоров’я політика підтримується недержавним сектором роботодавців (включаючи як мінімум 20 співробітників), або місцевої та державної влади. Правила не застосовуються до політики за підтримки Федерального уряду чи церкви і конкретних церковних компаній.

Валовий більшість того, що ваш доктор замовлень для вас може бути покрита твій поліс страхування здоров’я. Коли ви дійсно отримуєте лікування або медичного забезпечення, що не покривається, ви зможете завжди виклик медичну страховку. Можливо, Ви не єдиний, хто потребує такої ж тип об’єкта, вигоди або пункту – так що ви опинитеся боротьбу не тільки за себе, але і для інших у тому ж стані. Запитайте свого особистого лікаря для їх стороні, і використовувати це у вашій претензії. Це не могло б допомогти в кінці кінців, але якщо ваш лікар у ваш бік, ви могли б переконати компанію медичного страхування, що освітлення не потрібно.