медичного страхування варіанти самозайнятих

Як все більше і більше американців збираються працювати на себе, починаючи з малого бізнесу або працюють в якості незалежних підрядників, необхідність для самозайнятих медичного страхування знаходиться на підйомі.

На жаль, медичне страхування для самозайнятих, як правило, дорожче, ніж співробітник-планів пропонується страхової групи. Може бути, тому більше половини всіх самозайнятих американці не несуть страховий поліс. У той час як це економить їм гроші в короткостроковій перспективі, це може бути фінансово жахливе, коли вони знаходять, що вони повинні піти до лікаря.

отримання страхової групи

Група страхування дешевше, тому що всі в групі збільшується купівельна спроможність групи. Більшість людей отримують страхову групу від своїх роботодавців, але це не єдиний шлях. Ті, хто працює не за наймом дійсно є деякі варіанти страхової групи. Ви можете отримати плани страхової групи від деяких торгових або професійних груп, громадських організацій та церков.

Для тих, хто тільки стає не за наймом, ви можете зберегти ваш страхової групи план на термін до 18 місяців з програмою під назвою COBRA. COBRA просто розширює ваш співробітник-Пропоную страховий поліс, поки ви не можете отримати на ноги і знайти своє власне. Вона також може допомогти вам зробити перехід на новий план страхування. Для отримання додаткової інформації і подивитися, якщо ви маєте право на COBRA, подивіться на їх вебсайті www.cobrainsurance.com.

Один із способів заощадити гроші на страхування є використання страхової групи вашому робочому дружина плану. Якщо дружина працює на велику компанію, план страхування поширюється посібників для сімей та подружжя, Ви можете бути в змозі отримати на їх страхування. Це хороший варіант для тих, хто тільки починає з їх власного бізнесу. Це не індивідуально для вас, але це заощадить вам гроші, які ви можете витратити на ваші початкові витрати.

отриманні власного індивідуального плану

У пошуках гарного індивідуальний план медичного страхування, пам’ятайте, що ви знаходитесь у контролі. Магазин навколо та інтерв’ю страхових агентів. Є багато варіантів, доступних для вас, і багато компаній на вибір, так що не з першим хорошим, що приходить.

Ви також повинні прочитати дрібний шрифт і зрозуміти кожну деталь плану медичного обслуговування вони пропонують вам. Коли ви дивитеся на різні компанії, зверніться до страхової конторі комісію вашої держави чи будь-які скарги були зроблені проти компанії. Це хороший спосіб для вас, щоб дізнатися, якщо певна страхова компанія є авторитетною чи ні.

низькі страхові внески, високі франшизи і великі знижки

Багато самозайнятих людей вибрати страхову план з низькою премії та високі франшизи. Це означає, що те, що ви платите кожен місяць дуже низька, але ви в кінцевому підсумку доводиться платити більше, коли ви йдете до лікаря. Більшість людей мають право почати ощадний рахунок здоров’я. Це податок безкоштовний акаунт, який можна використовувати, коли вам потрібно до лікаря.

Економлячи гроші на премії, але замість цього покласти ці гроші в неоподатковуваних ощадний рахунок здоров’я, вам заощадити гроші в довгостроковій перспективі на медичне страхування. Якщо у вас є, щоб оплатити рахунки тих великих лікаря, ви можете перевернутися гроші від вас дані про здоров’я заощадження.

інвалідність

Ви також повинні переконатися, що ви отримуєте страхування на випадок інвалідності. Це у випадку, якщо ви отримали травму на роботі і не в змозі працювати. Компанії зазвичай надають цю, так що самозайняті працівники повинні прийняти план для себе.

Ці роботи в значній мірі так само, як страхові плани. Ви можете вибрати між групою і страхових планів. Як правило, Є професія конкретних програм страхування на випадок інвалідності, де ризик всі професії враховується курс. Вони зазвичай пропонують кращу пропозицію для самозайнятих працівників.

Коли ваш бізнес починається зліт і ви наймаєте співробітників для роботи для вас, ви можете прийняти план страхової групи для них, і покрити себе теж. Це те, що власники малого бізнесу зазвичай роблять, і це економить їм гроші.