медичного страхування бореться за ВІЛ позитивних

Зараження ВІЛ може бути руйнівним подією. Хоча лікування значно покращилися за останні кілька десятиліть, ВІЛ-інфікованих і раніше мають коротший термін життя, ніж ті, без вірусу. Вірус імунодефіциту людини атакує імунну систему людини, що робить їх більш сприйнятливими до інших хвороб. Справді, пов’язані з ними умови відповідальні за більшу кількість смертей, ніж СНІД, хвороби вона може перерости в.

Так як вони сприйнятливі до багатьох захворювань, таких як пневмонія, що б залишити здорової людини неушкодженим (навіть звичайна застуда може бути серйозним), люди з ВІЛ / СНІДом потрібно більше витрат на охорону здоров’я. Дорогі коктейлі рецептом, необхідні для повільної трансформації вірусу в стадію СНІДу, як правило, не доступні в стандартній формі. Пошук медичне страхування може бути складне завдання, особливо в нинішній американській системі. Більшість компаній медичного страхування буде відмовитися від такого пацієнта, тому що вони втратять гроші від їхньої політики.

В ідеальних умовах, все було б повною мірою захистити себе від ВІЛ: відхід від незахищеного сексу і внутрішньовенне вживання наркотиків є два чинники ризику. Однак, деякі люди або зробив поганий вибір або обдурили. На жаль, вони мають відносно кілька варіантів. Гарантована страхова медична проблема плани йдуть з дуже дорогими премії, і може не включати принаймні, частина їх лікування ВІЛ-інфекції. Їх лікування також, ймовірно, перевищить річні і життя межі політики.

Кращий сценарій для ВІЛ-інфікованих осіб, якщо у них вже є існуючий медичного страхування до їх діагнозу. Тим не менш, це не завжди достатній захист. Деякі практики страховиків здоров’я розірвання для того, щоб не платити за серйозні, небезпечні для життя захворюваннях, якими страхувальник. Розірвання спричиняє автоматично орієнтації тих страхувальників з діагнозом дорогих умов (наприклад, ВІЛ) за шахрайство, і використання найменшого привід відмовитися від своїх політиків. В одному випадку ВІЛ-інфікованих чоловіків було його політику скасовані через неправильну дати, зазначеної на записку від медсестри, що означало, що він, можливо, був діагностований до покупки його здоров’я страхового поліса, без подвійної перевірки медичної документації. Замість цього, вони негайно припинив розслідування і кинув його.

Через вартість лікування ВІЛ-інфекції, людина могла померти, бо хтось забув перевірити календар. У випадках люди з ВІЛ, вірус може знаходитися в стані спокою протягом багатьох років після інфекції. Навіть з найкращими тесту, це може зайняти до 30 днів для нової інфекції, щоб показати. Якщо людина купує (і для гарантованого) план медичного страхування після того, знаючи, інфікованих ВІЛ, – але, перш ніж вони знали, що він – це має розцінюватися як шахрайство? На думку деяких медичних страхових компаній, відповідь буде позитивною.

Ці люди зробили правильно, коли мова йде про страхування: вони купили і зберіг покриття, перш ніж вони були хворі з уже існуючих умов. Існує часто відсутністю письмових політик детально, коли страховики можуть скасувати політику, ні багато можливостей для апеляції. У той час як виділення ВІЛ-інфікованих пацієнтів в дискримінаційних розірвання медичного страхування, на щастя, рідко, всі повинні бути напоготові для таких дій.