медичних та стоматологічних страховий пакет

Так, є план страхування та політики, яка дає Вам пакет послуг на здоров’я, зір і стоматологічне обслуговування. Намагаючись знайти правильний страхових компаній, як знайти голку в стозі сіна.

Тисячі медичних страхових компаній борються за ваш бізнес. Кожен з цих тисячі сотні планів. Це навіть більш складним, оскільки кожен план має різні витрати, франшизи, та інших великих і дрібних деталей, що тільки адвокати можуть зрозуміти їх.

Є багато страхових компаній, які надають медичну страховку з стоматологічних послуг.

Ось кілька пунктів, які Ви хочете, щоб розглянути перш ніж знайти правильний, дешеве і доступне охорону здоров’я, бачення і стоматологічну страховку.

1) Чи можете ви дозволити собі щомісячні премії?

Як клієнт, ви повинні зафіксувати, щоб щомісячний платіж премії, навіть якщо ви не використовуєте страхування. Це може бути гіршим, якщо ви не можете дозволити собі щомісячний платіж і випадають з плану, ви втратите всі ваші попередні платежі.

2) Ви повинні доплатити, коли ви робите претензії?

Деякі страхові плану змусити вас заплатити додатково в той час, коли ви відвідуєте на лікування. Це фіксована сума з вашої кишені кожного разу, коли ви звернетеся до лікаря.

Ці витрати різняться залежно від того, що зазначено у вашій політиці і чи є ваш лікар у вашій мережі страхових компаній. Також на основі яку медичну допомогу, яку ви отримали і ще багато інших факторів.

Коли ви робили страхування покупки, переконайтеся, що ці витрати чітко вказано у вашій страхової цитати.

3) Що таке франшиза?

Більшість страхових плану вимагають оплати певної суми зі своєї кишені, перш ніж вони почнуть ваше покриття. З цієї суми відняти з Вашого посібники, тому його називають податком.

Франшиза кількість визначатиме ваші щомісячні премії. Чим вище суми франшизи, тим нижче премія буде ваш, і навпаки.

Переконайтеся, що ви знаєте, що ваша франшиза буде, коли ви порівняйте ваші цитати страхування.

4) Більше грошей зі своєї кишені.

Іноді ви все ще повинні платити невеликий відсоток від суми навіть після того, франшиза. Відсоток може бути де завгодно від 20% до 30%, як зазначено в вашої політики.

Знову переконайтеся, що зрозуміли це додаткову плату, коли ви робите покупки.

Чи можете ви отримати лікування лікарі не в списку вашого страхового плану?

Більшість страхових плані є список лікарів, що вони рекомендували. Ці список лікарів називають мережею

Страхові компанії зазвичай порадив вам отримати ваше лікування від лікарів у мережі, так як ви могли тільки отримати максимальну вигоду від лікарів в мережі.

Що станеться, коли лікарі в мережі не доступні? Зазвичай, коли ви відвідуєте лікарів, яких немає в мережі, ви також будете отримувати менше вигод від вашого плану і іноді вище, на кишенькові витрати.

Будьте впевнені, щоб бути напоготові, коли ви вивчаєте ваш страховий цитати.

Незалежно від того, купуєте ви весь медичну страховку з стоматологічних та офтальмологічних послуг або просто здоров’я, зір і зубної переваги індивідуально, вищевказаних пунктів повинне бути ваше примірні інструкції у прийнятті вашого рішення.

Отримати різні цитати страхування з різних плану і компаній, порівняти їх і вибрати найкращий страхової та стоматологічні послуги для Вашої родини.