медичний огляд компаній роль у вашій страхових випадків – ваше здоров’я, ваша страховка, ваші гарантії

Медичне відгук про компанії обслуговує більш другу думку. Неупереджений характер медичну компанію відгук є критичним не тільки на дно долара, але на кінцевий результат. Занадто часто, пацієнти думають, що вони просто цифри у файлі або біт інформації в комп’ютерній програмі. Наклепом образ автоматична відмова страхової компанії претензій не розуміючи потреби пацієнта сприяє незадоволеності споживачів і розчарування.

Яке відношення це має до вас?

Хворі люди і коли вони потребують в охороні здоров’я, вони не хочуть, щоб прочитати дрібний шрифт або медичний словник, вони просто хочуть, щоб їхні претензії покриті. Найчастіше, малоймовірно, що вони зрозуміли б, що їх страхова претензія пройшов медичне страхування огляд процесу організації страхування Огляду. Насправді, вони, ймовірно, просто заповніть форму, передати реєстратору їх страхової карти і підписати на необхідні форми випуску.

Один з найбільш поширених скарг про необхідність охорона здоров’я вартість слідом за ними ускладнення документи генеруються через авторизацію форми, бланки заяви та багато іншого. Страховою організацією відгук є компанія-посередник, що страхові компанії можуть передавати свої претензії для того, щоб визначити, з медичним і страховим покриттям точності обгрунтованість позову кимось застраховані їх компанії.

ваші питання здоров’я

Страхові компанії, які заперечують претензії часто зображуються як безсердечний або більше зацікавлених в нижній долар, ніж вони про показ співчуття. Це думка тільки доповнити Коли страхова компанія відкидає претензії неофіційні дані. Якщо твердження проходить процес розгляду страхових медичних відгук про компанію – він не буде відкинутий або заборонений на підставі анекдотичного випадку.

Наприклад, пацієнт страждає від плечей, спини і шиї, а також бюстгальтер ремінець канавок і екземи. В анамнезі вказує років хіропрактика лікування, а також поради для нестероїдних протизапальних препаратів (тобто Tylenol, Advil) і зношених спеціалізованих бюстгальтери підтримки для підтримки 34DD кадру, і все це ні до якого успіху. Надмірно великі груди може викликати багато симптомів, історію хвороби жінки вказали.

Лікар рекомендував процедури Зменшення грудей, щоб полегшити проблеми і симптоми.

ваші питання охоплення

Коли пред’являється претензія в страхову компанію, політика може не охоплювати виборні косметичних процедур. Багато політиків не роблять. Претензія менеджерам бракує медичної експертизи буде часто порівнюють процедуру запиту зі списком затверджених процедур. Якщо косметичні процедури не покриваються, цілком ймовірно, позов буде відхилений. Пацієнт залишається або воліють заплатити за процедуру зі своєї кишені або продовжують страждати.

Якщо позов подається до третій посередник стороною, наприклад, медичне відгук про компанію, відповідь буде іншим. Медичне відгук про компанію має доступ до великої кількості медичних спеціалістів та спеціалістів із страхування. Медичні фахівці розглянуть історію хвороби пацієнта і рекомендацій лікаря. Коли її файл відгуки, сторонніх фахівців буде враховувати історію біль у плечі, шиї і спині. Вони відзначать відвідування мануального терапевта та інші відповідні симптоми.

Якщо лікар-фахівець згоден з лікарем пацієнта про те, що вона страждає від Macromastia (надмірно великими грудьми), то він або вона буде розуміти, що косметичні операції зменшення грудей забезпечує пацієнту з найкращим варіантом для полегшення пацієнта.

впевненість питань

Процес розгляду може бути прозорим для пацієнтів, у яких страхова компанія використовує медичну компанію огляду; але ефект глибоким. Їх покриття Премії, ймовірно, буде нижчою. Їх медичні потреби, будуть усунені. Вони не побачать, що їхні витрати на охорону здоров’я зростають через андеррайтинг непотрібних процедур. Коли справа доходить до справи, медичні відгук про компанії дає пацієнтам впевненість, що обидва їхні медичні та страхові потреби будуть задоволені. Вони не повинні страждати ні зайво страждань особі набори на зростаючий борг.