медичне страхування. NHS консультантів йти private_

Фінансова криза в Національній службі охорони здоров’я настільки жахлива, що принаймні 4000 робочих місць Frontline може бути звільнено сказати Королівського коледжу медсестер. “Там немає сумнівів, що буде впливати на пацієнтів”, говорить, що їх прес-секретар. “Це не та річ, яка збирається бути вирішена за рахунок скорочення на шоколадного печива в залі засідань. Персонал, який ми дивимося на втрати не офісом, вони люди, які надають послуги Frontline “. Не дивно тому, що знаючі люди збираються приватне Медичну допомогу їм! Відповідно до недавнього дослідження BUPA, 41% консультантів NHS захистили їх медичного обслуговування, перейшовши приватне. Хіба це не вотум довіри!

Британська медична асоціація (BMA) слабко стверджує, що прихильність консультантів приватної медичної страховки не демонструє невпевненість в NHS.

Заступник голови шепоче Консультанти БМА “комітет”, Консультанти можуть також подобається анонімність приватної допомоги. Одна з проблем, проходять лікування в NHS в тому, що консультанти можуть опинитися в ліжку поряд з одним зі своїх пацієнтів “.

Які жарти! Звичайно, знаходяться на лікуванні в ліжку поряд з одним зі своїх пацієнтів хотів би підкреслити свою прихильність і довіру до НГС. Їх присутність у приватній палаті, лише підкреслює свою недовіру!

Пам’ятайте, що приватне медичне страхування не забезпечує допомогу, якщо ви потрапили в аварію – це ще роль Аварії та невідкладної допомоги в найближчій лікарні NHS. Переважна перевага буде приватним, є, щоб забезпечити Вам отримати оперативну допомогу запланованої хірургії та медичної ситуації, які виникають в короткі терміни, у лікарні за вашим вибором. Історія доктора Сари Burnett робить точку.

Д-р Бернетт радіології консультант з 15-річним служби в NHS. Вона вирішила організувати приватне медичне страхування, тому що вона була незадоволена рівнем турботи вона побачила перших рук. “NHS лікування не приємний досвід в будь-якому випадку – від стандарту їжі, щоб відобразити чистоту і шанс зловити MRSA», зазначає вона.

Торік під час приватного медичного обстеження, доктор Бернет був діагностований з кількома невеликими пухлинами у грудях. Рака потрібні термінові та спеціалізована хірургічна допомога. Протягом декількох годин вона побачила консультант хірург, який організував шкіри щадить мастектомії. Через кілька днів вона приходила в себе після операції.

“Я був досить щасливий, щоб мати виключно своєчасне лікування, тому що я хочу платити за страховку. Під NHS Я б не були перевірені також на рак молочної залози, поки я був 50, а не були б в змозі зловити мій рак на такій ранній стадії. Тип операції у мене було дуже рідко доступні на NHS, залежно від досвіду вашого місцевого хірурга “, сказав д-р Бернет.

Якщо ви, як доктор Бернет і майже половина з Великобританії ‘и Консультанти NHS, хочуть обійти NHS і піти в приват, то буде доцільно організувати приватне медичне страхування. Вибір правильного медичну страховку, на жаль, досить складно. Ви повинні вирішити, стандарт лікарні ви хотіли б використовувати, рівень покриття та інші різні параметри. З цієї причини, необхідно спеціалізоване рада від професійного медичного страхового брокера. Ці люди знають точно, що на ринку і доступ до нього.

Де краще, щоб знайти цих брокерів, ніж Інтернет? Просто використовуйте Google або ваш улюблений пошук, щоб знайти “медичне страхування”. Ви знайдете всі провідні медичні брокерів там. Якщо ви бачите власні сайти страхової компанії триматися подалі – вони можуть тільки продати вам свої власні продукти і вам дійсно потрібні незалежні консультації, щоб мати можливість визначити, які, в цілому по ринку, що краще для вас.

Ах, так, переконайтеся, що ви вибрали місце, що ставить вас безпосередньо в контакт з консультантом. В ідеалі, ви повинні обговорити ваші вимоги і спілкуватися з консультантом про кращої альтернативи. Вам не потрібно відвідування на дому, як все це можна легко зробити по телефону. І купівля через брокера не буде коштувати вам ні копійки більше, ніж ходити прямо на страхову компанію. Насправді брокера іноді може бути дешевше!

Чудеса в інтернеті!