медичне страхування – це важливо знати, що не insured_

Близько 7 мільйонів чоловік у Великобританії охоплені системою медичного страхування, більшість з яких покривається за рахунок їх роботодавців. Проблема в тому, що лише деякі з них дійсно вивчав їх програмні документи і багато хто розуміє, що мається покриті. І, можливо, так само важливо, що ні. Якщо ви очікуєте, медичного страхування, щоб оплатити всі ваші витрати на охорону здоров’я, ви помиляєтеся.

Медичне страхування призначене для забезпечення захисту виліковна, короткострокові проблеми зі здоров’ям і дозволяє страхувальникам стрибати NHS черги, щоб побачити консультантів, бути діагностовані, отримувати операцію або лікувати. Звучить непогано, але, перш ніж купити потрібно оцінити процедури і ситуації, які виходять за рамки частині кришки.

Але перше слово попередження. У цій статті не відносяться до якої-небудь конкретної політики і умов виданих окремих страховиків дійсно змінюються. Тому, будь ласка, переконайтеся, що ви також перевірити ваші документи політики. Після прочитання цієї статті, ви будете знати, що подивитися!

На жаль – це хронічне захворювання

Якщо стан можна вилікувати і не є довгостроковою проблемою, ваша страхова компанія буде класифікувати його як гострий і повинні відповідати вартості. Якщо ваша проблема невиліковна, чи це проблема, яка, незважаючи на відповідне лікування, буде з вами протягом тривалого часу, то ваша страхова компанія буде класифікувати його як хронічне – і ні, ви не будуть покриті.

Але підведення тверду лінію між тим, що гострі та хронічні що загрожує проблемами, і призводить до найбільшого район конфлікту між страховиком і страхувальником.

Усі згодні з тим, що діабет і астма хронічних захворювань, як ви, ймовірно, страждає від них на все ваше життя. Так що ті види стани не покриваються.

Проблеми виникають, коли медична бригада спочатку вважає хвороби пацієнтів, щоб бути виліковна, але стан погіршується, а згодом лікарі змінять свою думку, то тепер стали невиліковними. Це може статися, особливо при лікуванні деяких видів раку.

У цих умовах, умова спочатку визначений як гострий і тому застрахована, але погіршується, і переходить в хронічну форму – і поза умов кришки. Це можливо, оскільки страховики залишають за собою право змінити класифікацію стану від гострого до хронічного під час лікування.

На жаль – це занадто довгий термін
Страхова компанія не платитиме за тривале лікування. Але ви повинні перевірити ваші документи поліс, щоб побачити, як вони визначають “довгостроковий”. Ви можете знайти ситуацію, коли курс препаратів простягається скажімо, 12 місяців, але страховик буде платити тільки за десять місяців.

На жаль – це профілактична
Ваша страхування призначений для оплати лікування та лікування умов, за яких вони виникають. Вона не призначена для оплати лікування, які використовуються для запобігання хвороби.

Знову ж, проблема визначення виникає. Іноді можна стверджувати, чи є лікування або профілактичне лікування. Приймати препарат Герцептин наприклад. Цей препарат може бути використаний у ранній стадії раку молочної залози. Дослідження показують, що Герцептин може вдвічі скоротити захворюваність на рак повернення для жінок, які мають особливо небезпечної форми раку відомий як HER2. У цій ситуації, як Герцептин пропонують лікування або це профілактична?

Страхові компанії розділений на дебати. Norwich Union, WPA, BUPA і стандартний Здоров’я Життя платитиме за Герцептіна при HER2 пацієнтів у той час як юридичного та загального і Axa PPP не буде.

На жаль – препарат не схвалений
Два з головних визначних пам’яток для виймання медичного страхування є: стрибати черг в NHS, і, щоб отримати останню процедур і препаратів. Але є й вершника.

Якщо препарат не був схвалений для використання в NHS в Англії та Уельсі, Інститутом охорони здоров’я та клінічного майстерності, ваш страховик навряд чи схвалить її використання. Проблема в тому, що коротка інституту є не просто вирішити, чи є препарат працює, але провести аналіз витрат / вигод, щоб забезпечити, щоб вигодами для країни перевищують фінансові витрати її застосування в NHS. Не легке коротким – і той, який поставив під пильною увагою інституту для розширеного затримки схвалення лікарських препаратів.

Компроміс вдарили по Фінансовим омбудсменом є те, що, якщо політика в галузі охорони здоров’я не платитимуть за використання експериментальних процедур, то вона повинна відповідати вартості затвердженого звичайного лікування до страхувальника сплачувати рахунки за баланс, якщо експериментальне лікування дорожче.

На жаль – це вже існуючі умови

Основним принципом є те, що якщо ви вже страждаєте від стану, коли ви починаєте політики, те, що умова “попередньо існує” політики і будь-які претензії для її лікування, є недійсними.

З цієї причини страхові компанії наполягають завершення вичерпну анкету перш ніж вони погодяться застрахувати вас. Адже їм потрібно чітке уявлення про стан вашого здоров’я, перш ніж вони цитують. Для багатьох додатків, страховик, з Вашої згоди, а також записати на свій GP конкретні деталі вашої історії хвороби. Вони хотіли б мати повну картину.

Так що давайте говорити кілька років тому Ви отримали травму коліна грати у футбол. Це, здавалося, відновити, але тепер з’ясовується, що у вас є рвані хряща і потрібна операція. Страховик може стверджувати, що це вже існуючі умови, і ви повинні заплатити за його “лікування.

Деякі страховики намагаються розмістити цих сірих зон з мораторієм забезпечення в межах вашої політики. Ці положення зазвичай говорять, що, поки ви були без симптомів протягом двох років, що мають відношення до будь-якого стану, ви постраждали від протягом останніх 5 років, а потім вони будуть платити за подальше лікування. Не всі політики мають ці положення мораторію і терміни в різних страховиків. Ви повинні ретельно прочитати Вашу політику.

На жаль – це не покриті

Медичне страхування є річний контракт – так само, як ваш автомобіль страхування. Так що, коли справа доходить до поновлення, ваш страховик вольний переглянути не тільки премії, але і ваші змінити умови, на яких ваше супровідний надається.

Тому, якщо ваша політика доходить до поновлення середини шляху через курс лікування, то можна виявити, що ваша нова політика більше не закривав, що конкретні дії. Це означає, що вам доведеться розплачуватися за балансом лікування.

Крім того, з поточними досягнення в області медичних досліджень, все більше і більше умови стають піддається лікуванню. Цей прогрес має ефект переміщається назад розділової лінії між хронічними та гострими станами.

Це вражає кишеню страховиків двома способами. З великою кількістю умов, реклассіфіцірованни як гостра, кількість позовів зростає. І є також тенденція для нових методів лікування, коштують дорожче – Герцептин є хорошим прикладом. Кінцевим результатом є те, що страховики знаходять собі того, щоб виплатити набагато більше. Це неминуче передається назад до вас за рахунок збільшення премій оновлення. І в спробі знизити ризик впливу, страховики мають тенденцію регулювати їх визначення і виключення. Це означає, що ви повинні прочитати ваше повідомлення про продовження уважно, перш ніж ви вирішите продовжити.

Отже, коли ви розглядаєте медичного страхування, знайте, що всі, не завжди чорний і білий. І якщо у вас є страхування і необхідності лікування, звертайтеся до свого страховика без затримки і отримати їх, щоб підтвердити, що ваше лікування дійсно покриті