медичне страхування тимчасових альтернативи, які ви можете скористатися

Медичне страхування є обов’язковим, якщо ви хочете бути захищені від збільшення витрат на медичну допомогу, але що відбувається, коли ваша поточна робота не забезпечує медичне обслуговування або ви в даний час безробітний або просто вчіться? На щастя, є тимчасові альтернатив звичайному планів медичного страхування, які можуть запропонувати вам захист протягом певних періодів часу, поки ви отримуєте певне рішення.

Майте на увазі, що тимчасове рішення завжди дорожче, ніж визначений поліс страхування здоров’я. Проте є ситуації, які вимагають рішень такого типу Хоча ви шукаєте нову роботу або фіксованого політики медичного страхування. У кожному разі, важливо, що ви знаєте, і підготувати себе до тимчасових вищі витрати по цій конкретній області вашого бюджету в цей період.

тимчасове продуктів медичного страхування

Тимчасові забезпечення здоров’я продукти доступні через регулярні страхові компанії, але потрібно проаналізувати перші яку політику ви будете потребувати. Охоплення політики будуть включати більш-менш в залежності від витрат. Однак, якщо ви хочете отримати краще висвітлення за найнижчою ціною, це дуже розумна ідея, щоб отримати котирування в Інтернеті, роблячи деякі дослідження. Є багато інтернет-сайтів, що пропонують порівнянь та консультації з різних політики охорони здоров’я відшкодування.

Що шукати? Ну, в першу чергу, зверніть увагу на тільки високі рейтингом страхових компаній, і серед них, подивіться на політику, яка є краща гарантія на тих полів, які ви більше зацікавлені тільки потім шукати кращої ціною ви можете отримати. Зрештою, це не черговий продукт можна торгуватися о. Таким чином, хоча хороша ціна важлива, мають належне освітлення є набагато більш необхідним.

кобра медичного страхування і його вимоги

Коли ваша робота не припиняється, і ви користувалися перевагами групи здоров’я продуктів забезпечення, ви можете продовжувати бути застраховані протягом певного періоду часу. Ви збережете колишнє покриття ви були під час занять, що особливо цікаво, бо вже існуючі умови продовжують бути покриті у той час як з тимчасовими страхові продукти ви купуєте пізніше не покриє вже існуючих умов.

COBRA охоплення буде тривати певний період часу. Це, як правило закінчиться, як тільки ви найняли знову іншого роботодавця. Що стосується до оплати, вам необхідно дозволити собі витрати на себе, оскільки контракт з вашого колишнього роботодавця закінчується, коли ваша робота припиняється. COBRA іноді дорожче, ніж тимчасове медичне, особливо якщо ваш колишній роботодавець заплатив за політика високих процентних ставок.

Що тимчасового продуктів медичного страхування охоплює?

Звичайно тимчасове відшкодування здоров’я продукти охоплюють ті ж ризики і витрати, постійні. Тим не менш, можуть бути деякі збори та витрати, які залишаються осторонь. В основному, такі елементи завжди включені: Аварійний операції та процедури, лікар і фахівець зборів, у стаціонарі та амбулаторних процедур та інші медичні процедури обліку стримування процедур. І, як згадувалося вище, раніше існуючих умов напевно буде виключений з покриття, на відміну від програми COBRA.