медичне страхування терміни, які ви повинні знати

Якщо подивитися на план медичного страхування або супроводжуючих документах, будь то боку роботодавця за умови плані групи або індивідуального плану, ви повинні точно знати, що ви читаєте. Ось деякі з найбільш важливих термінів, які ви повинні розуміти, про медичне страхування. Це ні в якому разі не вичерпний список, але повинні допомогти, щоб ви почали, коли по магазинах навколо для медичного страхування.

Спільне страхування – це сума, яка вважається відповідальність застрахованої особи. У середньому, розкол між співстрахування людини відповідальність і внесок компанії 80/20, це означає, що ви платите 20 відсотків від вашої страхової премії здоров’я і ваш роботодавець платить 80 відсотків.

Координація переваги – Якщо застрахований має два або більше джерел, які будуть платити за певні умови або лікування (наприклад, покривається за рахунок страхової план дружина разом з вашим власним) страхова компанія не буде платити подвійну вигоду. Замість цього, вони будуть координувати переваги, щоб переконатися, що кожен план платить свою частку за послугу або лікування.

Співоплати – фіксовану суму, що страхувальник зобов’язаний платити під час служби. Доплати зазвичай потрібно для відвідування основних лікаря і при купівлі ліків. Сума може варіюватися залежно від яких ви граєте і підписатися на вашу премію рівнем оплати. Багато планів групи, як ті, що передбачені вашим роботодавцем доведеться платежів у розмірі близько $ 15 – $ 20 за відвідування лікаря і ліки за рецептами.

Франшиза – врахований відноситься до кількості грошей, яке застрахована потрібно заплатити до того, вигоди від страхування здоров’я може бути використаний. Ця сума, як правило, річного показника, який скидає на початку наступного року. Деякі послуги, такі як відвідування лікаря можуть бути доступні не зустрічаючи суми франшизи в першу чергу. Звичайно існують окремі суми для окремих франшиз, а також сім’ї франшиз.

Винятки – Винятки ті речі, які страховий поліс не покриє.

Пільговий період – це кількість часу, який людина повинна платити за їх внески медичного страхування, перш ніж їх охоплення буде скасований. Це важливо, якщо ваша держава або правил страхової компанії вимагають, щоб ви не мають прогалини у вашому охоплення, і особливо важливо, якщо ви не хочете втратити свій охоплення через несплату.

Максимальний час життя – це найбільша кількість грошей поліс медичного страхування буде платити за весь термін життя політики. Існують різні індивідуальні максимуми життя сім’ї та максимуми життя, так що приділяти увагу як кількостях.

Марнотратний – Це саме те, що це звучить як: сума грошей, яку застрахована особа сплачує з власної кишені. Цей термін може бути використаний для позначення того, скільки доплати, співстрахування, або відрахування суми. Термін щорічний зі своєї кишені максимальної ставиться до того, скільки застрахованих доведеться платити за весь рік зі своєї кишені не включаючи премії.

Існуючі умови – Цей термін відноситься до стану здоров’я, хвороби, або ситуації, які існували до людина отримує поліс страхування здоров’я. Група планує не наносять збитку на основі вже існуючих умов, але індивідуальні плани в галузі охорони здоров’я зазвичай вимагають, що здоров’я анкети заповнити і пройти медичне обстеження, щоб перевірити на вже існуючих умов буде завершено до окремих застосовується для охоплення. Індивідуальні плани будуть часто закрити або обмежити покриття на основі результатів своїх досліджень, особливо у випадку з вже існуючими умовами. Це основна відмінність між групою та індивідуальних планів медичного страхування.

Період очікування – це кількість часу, який людина повинна чекати, поки медичне страхування не стане доступним, або вони мають право.