медичне страхування стає критичним після втрати роботи

Так само як і закінчення вашого головного джерела доходу, jobloss можуть мати додаткові наслідки впливає на вашу медичну страховку. Вам потрібно буде вирішити, що робити про медичне страхування, якщо ваш роботодавець надає ваше покриття.

Спокуса може бути, щоб йти без нього, щоб заощадити гроші, сподіваючись, що нічого не осягає вас перш ніж ви знайдете нову роботу зі страхуванням. Однак це, ймовірно, буде помилкою. Навіть молоді і здорові можуть постраждати зламаних кісток занять спортом або через автомобільну аварію, і нарощувати круті медичні рахунки.

Так що інші варіанти є? Для американців, коли ви втрачаєте роботу, у вас є певні права страхування у відповідності з федеральним і державним законам.

Вам потрібно буде розглянути ваші варіанти. Перші є «переваги дружина”. У вас є чоловік, який має страхове на роботі? Якщо так, то у відповідності з федеральним законом ви можете записатися в план вашого чоловіка, навіть якщо це не відкрита реєстрація часу. У вас є до 30 днів, щоб вступити, якщо ви залишили свою роботу добровільно, вона довша, в деяких штатах, залежно від обставин.

Це може бути вашим кращим варіантом. Роботодавцю плани, як правило, пропонують більш вигідні умови, ніж окремі політики, і роботодавець зазвичай забирає більшу частину вкладки. Крім того, немає жодної медичної андеррайтингу в плани групи, тому будь-які проблеми зі здоров’ям, ви, можливо, не завадить вам від приєднання, сказала Бренда Вілсон, начальник медичного страхування і керованої медичної допомоги при Адміністрації Страхування Меріленд.

Також доступна “Кобра”, федеральний закон (Консолідований бюджет Омнібус примирення закону), який говорить, що ви повинні мати можливість продовжувати покриття за планом вашого колишнього роботодавця на термін до 18 місяців після закінчення роботи. Це відноситься до компаній з 20 і більше працівників. Ви не будете мати право, хоча, якщо ви були звільнені за “грубе порушення”.

Cobra найпростіший варіант і той, який багато людей вибирають. Якщо ви не можете приєднатися до плану Cobra дружина також є кращим вибором, якщо у вас є проблеми зі здоров’ям, які можуть утруднити чи зробити неможливим для Вас, щоб купити поліс на свій розсуд. Але охоплення під Cobra не з дешевих. Ви будете платити повну вартість премій і можуть стягуватися адміністративний збір.

У деяких штатах ви маєте право купити політики індивідуальні перетворення ходьби від страховика, що здійснює план вашого колишнього роботодавця, незалежно від вашого здоров’я. Переваги в цих перетворення політики, як правило, stingier ніж, що було раніше, і премії вище, сказав Уілсон. “Це дійсно не було б хорошим варіантом, якщо у вас є інші варіанти”, сказала вона.

Якщо охоплення через Cobra занадто багата для вас, не думайте, ви не можете дозволити собі страховку і повинні йти без нього. Ви можете знайти більш дешеві покриття, купуючи окремі політики для себе і своєї сім’ї.

Страховики будуть задавати питання про своє здоров’я, щоб визначити, чи слід продати вам політики, за якою ціною і що покриття може бути виключена.

Як тільки ви маєте право на політику, воно не може бути скасоване, якщо Ви не впасти охоплення або досягти життя політики користь кришкою, яка часто працює $ 3000000 до $ 5000000, сказав Самуїл Гіббс, старший віце-президент Маунтін-В’ю, Каліфорнія основі електронної охорони здоров’я Інк, якій належить онлайн eHealthInsurance.com брокера.

Гіббс сказав, що різниця в ціні між Cobra і окремі політики можуть бути значними. Торік середня вартість поліса $ 148 на місяць на одну людину, у порівнянні з $ 380 під Cobra. Політика щодо сім’ї в середньому $ 344 на місяць, в порівнянні з $ 1029 під Cobra. Cobra премії, як правило, вище, тому що роботодавець плани мають багаті переваги, сказав Гіббс. Щоб знизити витрати, “тільки купити покриття вам потрібно”, сказав він. Здоровий 22-річний чоловік, наприклад, може йти без вагітності та пологах або рецепт покриття наркотиків, сказав він. При покупці, зверніть увагу на двох або трьох страховиків, а потім на два або три політики всередині кожного з них, сказав Гіббс.