медичне страхування розуміння основ

Американці сьогодні отримують шквал медичного страхування інформацію з усіх боків. Експерти говорять про кризу національної охорони здоров’я; Medicare тепер пропонує додаткові опції, та інші виплати співробітникам офіцери часто говорять упереміш листів від ОПЗ в ПФО. Для споживача, вибираючи план медичного страхування може бути досить заплутаним.

Медичне страхування є не “один розмір підходить всім”. Залежно від вашого поточного стану здоров’я, бюджету та індивідуальних потреб, краща страховка для вас може бути зовсім інакше, ніж найкраща страховка для вашого друга або члена сім’ї. Загальне уявлення про різні типи доступного індивідуального медичного страхування, які є, і що кожен робить, і не поширюється, можуть бути корисні у визначенні того, який план буде працювати найкраще для кожної людини.

Традиційне медичне страхування для фізичних осіб, також називається “плата за обслуговування” або 80/20, є вид страхування, що більшість з нас виросли з. Ви маєте право на відвідування будь-якого лікаря, і страхова компанія оплачує 80% від суми рахунку. Цей вид страхування забезпечує найбільшу гнучкість, але несе в собі високі на кишенькові витрати. Франшиза повинні бути виконані до страхова компанія буде платити. Знизити щомісячні премії, вище франшиза буде. Страхова компанія, як правило залишає за собою право обмежити виплати, якщо, на їхню думку, збори лікаря вище, ніж те, що “розумний і звичайний” у вашому районі. Це відмінний тип покриття мати, якщо ви стали надзвичайно хвора і потребує мережа фахівців, або якщо ваші медичні рахунки астрономічні. Як тільки ваші витрати за рік досягають певного рівня, страхова компанія візьме на себе і платити 100%.

Багато здорові люди не потребують плату за медичні послуги зі страхування. Вони вважають, що їх на кишенькові витрати значно нижче, з «керованою допомоги” плану. Існують два основних типи керованого медичного забезпечення – HMO і ПФО.

У ОПЗ, або організація медичного обслуговування, ви платите щомісячну премію в обмін на повне медичне обслуговування. Існує, як правило невелика доплата для відвідування лікаря (як правило, в діапазоні від $ 5 до $ 25), і трохи вище, доплати або відрахування для госпіталізації. Ваші кишенькові витрати значно легше прогнозувати і управляти за ОПЗ, а не плата за тарифного плану. Тим не менш, ОПЗ, вводить поняття “воротаря”. У ОПЗ, ви повинні вибрати лікуючого лікаря. Цей лікар, який працює в тандемі з страхування офіцера управління ризиками, буде визначати ваш доступ до фахівців. Нарешті, ОПЗ вимагає використання лікарями, які є частиною мережі ОПТ автора. Якщо ви багато подорожуєте, не забудьте з’ясувати, що положення, якщо вам потрібно з мережі лікаря.

РРО або Організація бажаних постачальників, можна вважати поєднання ОПЗ і плати за послуги планів. Ви будете вибирати лікуючого лікаря, і як правило, використовують лікарі, які є частиною організації. Тим не менш, РРО дозволяє вам бачити лікарів, які не є частиною мережі для дещо вищу плату. Це збільшує гнучкість відмінно підходить для тих, хто часто подорожує, або для тих, яких нині лікар не є членом цієї організації.

Багато інші варіанти існують для покриття ваших медичних витрат. Медичні ощадні рахунки дозволяє відкласти до оподаткування доларів кожен місяць. Катастрофічне страхування несе низьку премію з високою франшизою, і призначений для покриття вас, якщо ви розробляєте важкої хвороби або травми. Тим не менше, для середнього споживача, вибір зазвичай між плату за обслуговування і керованого медичного забезпечення. Всі типи планів несуть свої власні переваги і недоліки, і дуже важливо, щоб зрозуміти, що це для того, щоб приймати правильні рішення для вашої родини.