медичне страхування пояснив на простому англійською – частина 1

Розуміння медичного страхування та індустрії здоров’я набагато легше, якщо ви дізнаєтеся деякі основні терміни і як він ставиться до вас і ваше здоров’я страховий поліс. Якщо у вас є план медичного страхування, і не знаєте, як це працює або те, що термінологія кошти, потратьте декілька хвилин, щоб прочитати пояснення нижче. Знаючи ці терміни і що вони означають для вас може дуже допомогти вам у вирішенні ваших з постачальниками медичних послуг, страхової компанії, страховий агент, або під час процесу покупки користь для здоров’я.

році допомога
Це 12-місячний період, в якому ваші переваги розраховуються. Більшість страхових компаній використовують календарний рік, який з 1 січня по 31 грудня, але мало хто буде використовувати 12-місячний період з моменту, коли ваша політика набуває чинності. Наприклад, якщо ваша страховка набуває чинності з 1 червня, в кінці вашої користі році 31 травня. Переконайтеся, що ви розумієте, як ваша році допомога буде розраховуватися.

віднімається
Франшиза означає суму грошей, яку ви повинні платити зі своєї кишені за медичні витрати кожного року до вашого медичного страхування починає виплату. Франшиза, як правило, скидається в 0 на початку кожного календарного року або вигоди. Багато страхових компаній пропонують плани в галузі охорони здоров’я, які мають переваги, які не підлягають Для того щоб відповідати ваші франшизи щороку, таких як лікарі відвідування офісу, щеплення, оздоровчі або звичайні іспити, і т.д. Простий спосіб запам’ятати, що цей термін означає і як це працює це:

Коли ви понесли витрати на медичне обслуговування, всі рахунки повинні бути спрямовані в страхову компанію. Коли страхова компанія дивиться на свої рахунки, вони потім подивитися на вашу політику і подивитися, як все покриті. Вони будуть потім скласти те, що об’єднані медичні витрати були за рік, на сьогоднішній день: визначити, що ваша франшиза і скільки ви вже заплатили у досягненні вашої франшизи протягом року, і виплати по тому, як ваш страховий поліс говорить, що буде .

Таким чином, в двох словах, то страхова компанія “вирахування” ваш фінансову відповідальність за витрати на медичне обслуговування щороку від загальних сумарних витрат на медичне обслуговування, перш ніж вони ніякої відповідальності виплатити … звідси і термін “франшиза”.

Лікеро-горілчані вироби
Доплати є сума, яка виплачується пацієнта до постачальника на час служби. Це буде або фіксовану суму (наприклад, $ 15 або $ 20), або це може бути відсоток від наданої послуги. Відсотки або плати може змінюватись в залежності від типу наданих послуг. Лікеро-горілчані вироби, відрізняється від “співстрахування” – див наступний.

співстрахування
Співстрахування це відсоток виплачує страхова компанія після оплати франшизи. Приклад: Ваш медичного страхування оплачує 70%, ви платите 30%. Страхова компанія оплачує 70% співстрахування, ви платите 30% співстрахування. Більшість медичних страхових полісів матиме обмеження на кількість співстрахування ви повинні виплачувати щороку це відомо як ваш “річний максимум співстрахування» або «Стоп-лосс».

річний максимум співстрахування
Після оплати франшизи і після оплати співстрахування (класично 20% або 30% медичних витрат) певну суму в доларах, ваше здоров’я страхування буде платити 100% для решти витрат у календарному році. Приклад: Після того як ви платите ваші франшизи, ваша медична страховка оплачує 70% витрат на медичне обслуговування, і ви платите 30%. Як тільки ви досягаєте максимальної співстрахування, ви більше не платитиме 30% від витрат на медичне обслуговування, тому що страхова платить 100%.

з максимально кишені або стоп-лосс
Stop Loss це максимальна сума грошей, яку ви повинні будете заплатити зі своєї кишені на користь році.

максимальний час життя
Це межа грошей медичного страхування буде платити за все своє життя. Більшість великих медичні поліси медичного страхування буде $ 2000000 максимальний час життя, а інші будуть доходити до $ 12 млн максимальний час життя. Загалом, це не рекомендується мати політику з менш ніж $ 2 мільйони життя максимум.

відвідування офісу
При відвідуванні лікаря в офісі вони зазвичай виставляти рахунок компанії медичного страхування для “відвідування офісу.” Більшість планів медичного страхування оплатити витрати на відвідування офісу співстрахування (як правило, 70% або 80%) після того, як франшиза. Деякі плани медичного страхування оплатити витрати на відвідування офісу співстрахування тарифом, але відмовитися від франшизи, яка означає, що ви не повинні досягти суми франшизи, перш ніж вони будуть покривати частину витрат. Проте інші плани медичного страхування оплатити витрати відвідування офісу в повному обсязі після доплати (як правило, $ 25 або $ 30). Слід також зазначити, що відвідування офісу можна розділити на дві категорії. Одна категорія зазвичай називається “Планове медичне обслуговування”, “Оздоровчий відвідувань” або “профілактичний догляд” (див. визначення нижче). Інший тип відвідування офісу вважається як “необхідні з медичної точки” (див. визначення нижче). Деякі страхові поліси страхування здоров’я кожного з цих видів відвідувань по-різному і інші плани не покривають їх взагалі. Якщо наявність цих типів відвідування офісу поширюється на політику медичне страхування є важливим для вас, переконайтеся, що ви дозволяєте вашим агентом знати, так що вони можуть допомогти знайти правильний план для вас.

профілактичної допомоги
Профілактичний догляд класично визначається як рутинних іспити, щеплення, а по догляду за дитиною, і скринінгів раку. До них відносяться ваші щорічні іспити та обстеження для таких речей, як медичні огляди, мазок Папаніколау, мамографія, і т.д. Не всі плани охоплюють профілактичної допомоги. Воно не може бути розумне використання ваших грошей, щоб мати профілактичний догляд включені в план, якщо ви ніколи не йдете до лікаря. Хороший агент медичного страхування може допомогти вам визначити, якщо це необхідно покриття для вас.

медичної необхідності
Вони використовуються для відвідувань вашого меншого захворювань, таких як застуда, грип, інфекції вуха або незначних аварій. Не всі плани охоплюють «медичної необхідності” відвідувань, тому переконайтеся, що ви знаєте, якщо ваша політика включає в себе ці іспити, якщо ви потребуєте них покриті. Ви можете розглянути питання про придбання страхування від нещасних випадків або додавання вершника (див. нижче) в політику, щоб покрити ці типи питань.

діагностичної лабораторії та рентгенівського
Ці тести за участю лабораторії або послуг з обробки (наприклад, рентген, комп’ютерна томографія і т.д.), щоб діагностувати проблеми зі здоров’ям. Ці послуги, як правило, виплачуються в співстрахування (як правило, 70% або 80%) після того, як франшиза.

хіропрактікі
При відвідуванні мануального терапевта для маніпуляцій на хребті або інших послуг, ці витрати звичайно виплачуються в співстрахування ставкою (70% або 80%), або після того, як франшиза зустрілися, або шляхом відмови від франшизи. Більшість планів медичного страхування обмежити кількість відвідувань хіропрактика / послуг до 10 або 12 на рік – особливо, якщо франшиза не стягується. Після цього, додаткові візити не оплачуються план медичного страхування, і ви будете нести відповідальність за повну суму рахунку.

стаціонарне або амбулаторне лікування
Коли ви отримуєте догляд з лікарні (стаціонарне або амбулаторне послуг), ці витрати звичайно виплачуються в співстрахування ставкою (70% або 80%) після того, як франшиза була зустрінута.

приймальний спокій
Коли ви отримуєте від догляду в приймальний спокій лікарні, ці витрати звичайно виплачуються в співстрахування рівні (70% або 80%) після того, як франшиза. Більшість планів медичного страхування, також вимагають оплати додаткової доплати (зазвичай 75 $ – 100 $) за кожне відвідування відділення невідкладної допомоги. Кількість планів відмовитися від цієї додаткової доплати, якщо ви насправді потрапив до лікарні через швидкої допомоги та план буде виплатити як стаціонарного обслуговування. План може іноді бути структурована, щоб мати окреме покриття для нещасних випадків в якості додаткового вершника (див. визначення нижче), щоб ваша політика.

рецептом ліків
Рецепт ліки можна класифікувати як загальні, торгову марку, або переважний бренд (див. нижче для визначення). Зверніть увагу: не всі плани медичного страхування платите за відпускаються за рецептом ліки, так що якщо у вас вже приймають ліки за рецептами або думаєте, що ви будете потребувати допомоги в майбутньому з відпускаються за рецептом ліків, ви хочете, щоб переконатися, що ви купуєте план, який включає в себе це покриття. Ліки можуть бути покриті в співстрахування ставка (70-80%) після того, як франшиза спеціально для відпускаються за рецептом ліків буде досягнута, інші плани може включати призначення препаратів в загальному зменшують плану.

непатентовані ліки
Виробники ліків дозволено продавати спільний варіант ліки після закінчення терміну дії патенту на ліки маркою (як правило, через 20 років після ліки бренд був зареєстрований). Непатентовані ліки еквівалентні відповідні ліки маркою, але набагато дешевше, ніж ліки маркою. Плани медичного страхування найчастіше забезпечують кращу оплату родових ліків в якості стимулу для вас, щоб попросити спільний варіант. Близько половини всіх ліків приписи заповнені в США наповнені непатентовані ліки.

ліки маркою
Фірмове найменування ліки коштують дорожче, ніж препарати-генерики. Більшість планів медичного страхування створити обмежений перелік препаратів бренд, який вони будуть платити за і багато планів медичного страхування також надають менше уваги на ліки маркою ніж для їхніх спільних колег.

непредпочтітельнимі ліки маркою
Більшість планів медичного страхування, створити обмежений перелік препаратів маркою вони будуть платити. Якщо ваш бренд ліки не в цьому списку, він може бути сплачено на більш низькому рівні в розділі “непредпочтітельнимі Ліки Фірмове найменування».

материнство
Деякі плани медичного страхування для покриття витрат на материнство, яке включає лікаря і лікарняні витрати по вагітності, а також пологів. Материнство дорого додати в поліс страхування здоров’я, тому що це вважається “гарантований витрата” для страхової компанії. Якщо жінка стає вагітною, це безпечна ставка, що там буде медичні витрати! Якщо немає ніяких ускладнень і народження піде добре, то страхова компанія буде проведена велика частина грошової вартості доставки і навіть більше, якщо є проблеми з поставкою або новонародженого. Страхові компанії ціна материнства, так що вони все ще може зберегти прибуток. У деяких випадках це може бути краще, щоб зберегти гроші і платити по вагітності та доставку з власної кишені (або по кредитній карті), і нехай страхове покриття катастрофічних подій. Різниця, яку ви збережете в щомісячну вартість наявності материнства охоплення може бути, варто його вам. Пам’ятаєте, як тільки у вас є поліс, який покриває материнства, ви не можете просто видалити материнства покриття після вагітності робиться! Ви будете продовжувати платити за це пологове охоплення тих пір, поки у вас є, що політики.

мамографія
Мамографія є певним типом візуалізації, яка використовує низькі дози рентгенівського система огляд грудей для раннього виявлення раку молочної залози у жінок не відчувають ніяких симптомів і для виявлення та діагностики захворювань молочної залози у жінок відчувають симптоми. Сучасні керівництва від Американського онкологічного товариства (ACS), і Американська медична асоціація (АМА) рекомендують мамографії Щороку для жінок, починаючи з 40 років. Різні плани будуть мати автоматичне покриття для мамографії, але деякі не будуть. У деяких штатах (наприклад, штаті Вашингтон, наприклад) мають конкретні керівні принципи, які вимагають, щоб компанії мали покриття для мамографії у своїй політиці в якості автоматичного вигоди.

психічне здоров’я
Амбулаторні психіатричні послуги включають в себе відвідування ліцензований консультант, психотерапевт або психіатр. Стаціонарне служби охорони психічного здоров’я включають надходження в психіатричну лікарню. Багато планів не покривають служби охорони психічного здоров’я.

реабілітаційної терапії
Реабілітація терапія може включати фізіотерапію, трудотерапія, логопедія, повідомлення терапія, серцевої реабілітації та терапії хронічного болю. Більшість планів медичного страхування межі реабілітаційної терапії на певну кількість відвідувань на одного календарного року або на певну суму в доларах, що вони будуть платити за реабілітацію ні року, ні на все життя.

вершник
Все, що змінює спосіб Вашу політику за замовчуванням діє, що називається “Rider”. Вершник може бути що завгодно від виключення охоплення медичними показаннями, або додаткові покриття для потенційних умов. (Як і в “нещасний випадок вершника”, згадані вище в цьому звіті)

Професійне покриття / На роботу покриття
Найбільша частина планів медичного страхування не покриває пов’язаних професійними медичними витратами. Це може бути величезна пастка для самозайнятих людей. Завжди переконайтеся, що якщо ви повинні бути застраховані, поки ви працюєте, що ваш план дасть вам “на роботу охоплення». Якщо ви отримуєте поранених або хворих, поки ви знаходитесь на роботі, і у вас немає компенсація робітника або праці та промисловості аварії охоплення, ви, можливо, доведеться платити за всі медичні витрати з власної кишені.

баченням покриття
Бачення покриття, як правило, розбивається на дві частини: бачення іспит, і бачення обладнання. Переваги бачення іспит включає в себе вартість іспиту заломлення використовується для перевірки гостроти зору (20/20, 20/40 і т.д.). Бачення апаратних являє собою вартість окуляри або контактні лінзи. Ряд планів медичного страхування не покриває бачення іспити або апаратного забезпечення. Тим не менш, медичні питання, що стосуються здоров’я очей (наприклад, глаукома), майже завжди покриті в рамках звичайної медичної частини план медичного страхування.

Лікар каталог
Кожна страхова компанія буде мати список лікарів, що компанія обумовлених умов з оплати послуг з. Ви можете перейти на сайт страхової компанії, щоб знайти інформацію за контрактом “переважним постачальникам”.

Ця інформація може допомогти вам зрозуміти, що політика у вас вже є, або допомогти вам у розумінні політики, що ви можете думати про покупку. Чим більше у вас є знання про те, що галузь «жаргон» означає, тим більше ви будете мати можливість приймати обгрунтовані рішення про страхову ви вирішите використовувати.