медичне страхування покрита – путівник

Час очікування для призначення Національної служби охорони здоров’я у Великобританії сильно варіюється, але в цілому може бути що завгодно, аж до 18 тижнів. Не дивно, що деякі люди приймають альтернативний маршрут і обирають деякі форми приватного медичного страхування для забезпечення їх лікування. Знання та підтвердження того, що медичну допомогу можна отримати, коли вони хворіють або отримують травми має неоціненне значення.

Навіть ті, з повністю комплексне медичне покриття робити, по суті, використовувати Національну службу охорони здоров’я час від часу. Коли мова йде про надзвичайну ситуацію, переважна більшість приватних лікарень не створені для боротьби з жертвою ситуацій. Саме чудове в приватній системі охорони здоров’я є те, що ви отримаєте необхідної медичної допомоги більш швидко, коли і де Ви висловили бажання їх отримувати.

Одна з найбільш поширених проблем у сфері охорони здоров’я щодо тривалості часу треба чекати, поки їх стан не діагностується. Це може бути зведене до мінімуму, і додаткова перевага в тому, що немає ніякої затримки в отриманні на листі очікування, якщо це необхідно.

Коли мова заходить про вартість, типу плану, страховик ви вибираєте і класифікація (людини або сім’ї) повинен бути розглянутий. Якщо ви вирішили лікуватися на самому верху приватних лікарень, ви збираєтеся шукати на самому верху ціни теж.

Крім комплексній основі політику, є багато інших способів підтримки вартості більш розумним. Ви можете обмежити вибір лікарень, наприклад, або вибрати для частково платити за ваші претензії. З деякими страховиками ви можете отримати немає претензій бонус, який, безумовно, допоможе, навіть якщо тільки для зниження, здавалося б, неминучого підвищення середньої річної премії.

Це не рідкість для вашого роботодавця запропонувати деяку допомогу в цьому напрямку. Компанії, що пропонують приватним медичним страхуванням, як “спокусник” може отримати і для себе, і їх роботодавців. Проблеми можуть бути вирішені швидше і співробітники витрачають менше часу на роботу із загальною

При організації медичного страхування, вона не є незвичайним для вас попросять страховиком для вашої медичної історії, перш ніж вони дають вам цитату. Це також можливо, що вам може бути запропоновано для вашого імені GP і адресу, з тим, що страховик може звернутися до них за додатковою інформацією. Дуже важливо, що будь-які форми, які ви заповнюєте повинні містити детальну інформацію про всіх ваших історії здоров’я, і ​​це має бути абсолютно точним. Якщо ви страждаєте від конкретного захворювання, то це не означає, що страховик не буде охоплювати вас, насправді вони, ймовірно, будуть, але можуть включати спеціальні положення про виключення для цього конкретного стану у вашій політиці.

Ми не можемо не підкреслити важливість розкриття всіх хвороб і методи лікування на даному етапі. Якщо ви подати позов про політику, перше, що страховики будуть зробити, це відправити подробиці вашої медичної історії. Якщо є щось там, що ви ще не розкрита, будь то безпосередньо пов’язані з вашого нинішнього стану чи ні, вони могли викинути свої претензії.