медичне страхування останньою жертвою кредитної кризи

У ці економічно бідних часи, коли багато хто шукає способи царювати в їх бюджеті, медичне страхування швидко став жертвою раз економія грошей.

З надзвичайно ефективною безкоштовної медичної допомоги в цій країні, багато хто розглядає приватне медичне страхування як непотрібний екстравагантності і відмовляються від своєї політики.

Фахівці радять, що в той час як NHS є рятувальним колом для багатьох, і не передбачає комплексне обслуговування, що замість канав медичного страхування в цілому, ми по магазинах навколо для альтернативних, більш дешевих планів.

У минулому, багато хто вирішив приватного медичного страхування, як час очікування на NHS були звірячому тривалим за незначні досліджень.

Тим не менш, за останні десять років це кардинально змінилося, а NHS тепер може гарантувати, що щонайменше дев’ять пацієнтів з десяти живуть в Англії будуть помічені і розібрані протягом не більше 18 тижнів для діапазону нечрезвичайних лікування для таких завдань, як катаракта, артриту стегна і гриж.

Це була мета, яка була встановлена ​​в 2004 році в плані поліпшення NHS, і одна служба, схоже, для досягнення (Інша ситуація в Шотландії та Уельсі, хоча є надія, що обидва будуть слідувати цьому прикладу протягом найближчих декількох років).

Для надання невідкладної допомоги NHS набагато переважніше приватною практикою мають набагато більш широкий спектр обладнання, такого як машини швидкої допомоги і співробітники їх fngertips ніж приватні медичних працівників.

То де ж на користь приватних брехня медичного страхування? Для багатьох в ці дні воно розглядається як більш безпечний варіант у світлі MRSA та інших лякає Superbug лікарню.

Приватні лікарні по всій Великобританії вдалося контролю внутрішньолікарняних інфекцій набагато більш ефективно, ніж в NHS і багато залишаються MRSA-безкоштовно.

Отже, основною причиною яких приватні пацієнти посилаються вибору приватного охорони здоров’я є страх зараження MRSA в лікарні перспективі NHS.

Проте, загроза з боку вашого перебування в місцеві загальні району мінімальна в порівнянні з недавнім галас яка має на увазі, що це майже гарантія!

Здорових пацієнтів, допущених до планової операції в пристойній лікарні NHS повинні були б бути в палаті близько 15 років, щоб стояти більш вирівнює шанси впасти в MRSA.

Інші вибирають приватна охорона здоров’я, як у них буде більше часу проводити з консультантами і можуть насолодитися перебуванням у лікарні відносної розкоші з кращого їжею і власною ванною кімнатою.

Для того, щоб підтримувати баланс і бити кредитної кризи при отриманні краще з обох світів, деякі пропонуємо вибрати приватне політики охорони здоров’я, яка відображає виключно особисті вимоги від приватної допомоги.

Є багато варіантів там, наприклад, Основи Axa виходу на пенсію покриває витрати на лікування ключових умов, які зазвичай впливають на людей похилого віку – серце і проблеми з очима, суглобів і грижі ремонт – близько половини ціни нормальні політики.

Крім того, пропонуємо Bupa політики під назвою Select серця і рак політики, яка тільки покриває Великобританії два найбільших вбивць аналогічне скорочення. І більшість провайдерів пропонують знижені внески в обмін на “зайвих”, таких, як, стверджуючи тільки, за проблеми, які не можуть бути вирішені з Державною службою охорони здоров’я протягом шести тижнів.