медичне страхування особистого плану

Є багато інтернет-бізнесу страхування, які допомагають клієнтам знайти за розумними цінами індивідуального та сімейного котирування медичного страхування безкоштовно. Неважливо, якщо ви маєте потребу в раді про особисті медичного страхування для самозайнятих або інший рада, ви напевно знайдете їх в Інтернеті.

Індивідуальні або сімейного медичного страхування також називають приватного медичного страхування або особистого медичного страхування. Сімейного медичного страхування означає, що ви купуєте тільки одну політику, щоб покрити вас, вашого чоловіка і дітей. Ви купили б таку політику, якщо ваш роботодавець не пропонує страхові виплати своїм співробітникам. Ви могли б додатково отримати сімейну медичну страховку, якщо ви безробітний, індивідуальною трудовою діяльністю, або студент. Сімейні та індивідуальні плани можуть закуповуватися для немовлят до пенсіонерів. Як тільки хтось виповнюється 65 років, вони стають право на Medicare і Medicare Довідкова страхування і доведеться відмовитися від звичайний договір страхування.

Норм і правил здійснення індивідуального страхування відрізняються від штату до штату і від деяких страхових компаній для інших. Є багато привілейованих постачальників медичного страхування, які можуть відхилити ваше покриття в зв’язку з уже існуючими умовами або надавати вашу медичну страховку, виключаючи будь-які вигоди, пов’язані з уже існуючих умов. Це те, що називається виключає вершника. Є ряд держав, що не дозволити страховим компаніям поставити винятку вершників на окремі політики в галузі охорони здоров’я. Це можна було б вважати гарною ідеєю, однак рівень відхилених заяв є набагато вище, в цих випадках, оскільки, якщо страхова компанія не дозволило виключити переваги для вже існуючих умов, вони вирішили не запропонувати вам покриття взагалі.

Страхової премії для окремих планів в галузі охорони здоров’я є похідними від безлічі речей. Деякі аспекти включають в себе вік, поштовий індекс, способі життя, і стан здоров’я. Взяти до відома, курці зазвичай платять більше за особисте страхування здоров’я, ніж некурящі. Провайдери стягують курців більш високу премію, так як вони розглядають їх як більший ризик. Якщо приватна страхова компанія підвищує вашу швидкість, він повинен підвищити ставки всіх учасників плану агов повторно підпадають під той же план родини. Якщо у вас є план ОПЗ, ваша політика буде містити максимальний річний і терміну дії договору.

У страховому індивідуального та сімейного класу продукт здоров’я, існують різні форми страхування, плани, як організації з підтримки здоров’я (ОПЗ) плани, плани відшкодування, точки обслуговування (POS) планів, Організація бажаних постачальників (РРО) плани і дані про здоров’я заощадження ( HSA) плани. Кожна програма варіюється в 2 Особливості: вибір і вартість. Чим більше незалежності ви хочете, щоб при виборі власного лікаря і лікарню, тим дорожче програма буде. При виборі плану медичного страхування для вашої родини, оцінювати котирування медичного страхування для кожного типу плану і магазин обережністю, тому що витрати і охоплення варіюються від постачальника до постачальника, а також між різними типами плану.