медичне страхування нових варіантів зробити медичну страховку доступною для малого бізнесу

Медичне страхування Нові варіанти розроблені, щоб зробити медичне страхування більш доступним для малого бізнесу. Статті, поради та інформація про всі типів страхового покриття, таких як авто, здоров’я, життя, будинки, для бізнесу, домашня тварина, і багато іншого … У деяких штатах, підприємства зобов’язані надавати медичну страховку, якщо вони працюють більше п’яти працівників. Ні, але це не так просто знайти хорошого невеликого медичного страхування бізнесу. Якщо для відпочинку або ділової поїздки, страхування подорожей має вирішальне значення у невизначеній сучасному світі, щоб захистити ваші інвестиції подорожі, здоров’я, майно і відпочинок спогади. Як людина, чиї кошти до існування залежать від вашого здоров’я і здатності вести свій бізнес, страхування на випадок інвалідності має важливе значення.

Сенат, який дозволить малому бізнесу купувати поліси страхування здоров’я звільняються від вимог державне забезпечення. Сенатський законопроект 1955 дозволить підприємствам належать торгівлі або професійної асоціації об’єднатися через кордони штатів, щоб купити медичну страховку. Наші надійних постачальників забезпечують відмінну малого бізнесу групового медичного страхування як за ціною і в обслуговуванні та управлінні. Малий бізнес медичного страхування найчастіше може бути дорогим і в якості працівника вигоди, важко управляти. Індивідуальне медичне страхування Каліфорнії планів, здоров’я сім’ї плани, малий бізнес групи брокерів медичного страхування, процентні ставки життя, довго … Медичне страхування Надання медичного страхування може бути проблемою для малого бізнесу в сучасному конкурентному середовищі.

Часто використовуються областей для страхування дому бізнесу включають бізнес, для професійної відповідальності, особистої і реклами травми, втрати бізнес-даних, злочинність і злодійство, і інвалідність. Страхування майна: страхування майна захищає будівлю, Офісна техніка, офісні меблі, інвентар (можливо) та інше майно, що належить бізнесу. спільної відповідальності, майна, іпотечне страхування, бізнес-продовження, і т.д.), я можу зробити кілька рекомендацій. Ця політика охоплює будівлю і рухоме майно на НЕ-співстрахування, відновної вартості і автоматично включає дохід бізнесу і додаткове покриття витрат.

Використовуйте широкий вид бізнесу майнового страхування. Наші політики або упаковані індивідуальні плани передбачають повний спектр страхування майна та відповідальності з урахуванням захисту вашого бізнесу. При купівлі страхового бізнесу, включають в себе страхування відповідальності фінансово захистити бізнес і себе від збитків або шкоди для клієнтів, робітників, або майна. Ви, можливо, повинні додаткових форм страхового бізнесу, таких як бізнес та спільної відповідальності, майна, компенсації працівникам і так далі. Це політика, страховий бізнес, який захищає роботодавця у разі втрати грошей або майна у зв’язку з співробітником нечесності. Коли ураган або землетрус ставить ваш бізнес з ладу протягом декількох днів

вашої власності страхування отримала вона охоплює. Щороку сотні підприємств, які несуть адекватного страхування від прямих майнових втрат не тому, що вони не застраховані за непрямі збитки. Втрата доходу від підприємницької діяльності: Традиційні страхового бізнесу зазвичай вимагає прямого фізичного пошкодження або втрати майна. Комерційне страхування прийняти на себе страждання майна і нещасних і компенсації працівникам з комерційним страхуванням призначено малого бізнесу.

Генеральний відповідальністю Багато власників бізнесу купити спільну відповідальність або парасольку страхування відповідальності для покриття судових неприємностей через претензії недбалості. Інтернет-бізнес Страхування веб-бізнесу, можливо, побажають заглянути в спеціалізовані страхування, яке покриває відповідальність за шкоду, завдану хакерами і вірусами. Загальне страхування відповідальності якнайближче до повинні бути, як ви можете отримати при роботі з бізнесом. Навіть якщо зобов’язання зі страхування продукту дороги, підприємства повинні мати його. Зобов’язання по страхуванню продукту іншого особливо важливо вид страхування, якщо бізнес збирається продати manufatured або зібрані продукти. Крім того, страхування цивільної відповідальності, страхування бізнесу поставляється в більш вузько визначених версій так що підприємства можуть отримати покриття для конкретних ризиків.

Малий бізнес забезпечує сторінки керівництв та інтерактивних інструментів для невеликої групи медичних, працівника компенсації та страхування відповідальності, в тому числі миттєвий котирування. Страхування відповідальності за якість продукції Ця страховка покриває бізнесу в тому випадку, призводить до пошкодження в деякому роді в результаті несправного продукту. Unitrin страховий бізнес Даллас основі блоку в першу чергу продажем комерційних автомобілів, спільної відповідальності, комерційні вогонь, комерційні мультіріск та працівники страхового відшкодування. БІТ є господарем інформативний веб-сайт виділяючи інформацію на бізнесі та на страхування професійної відповідальності. Ви можете захистити ці цінні активи з різними видами бізнесу страхування цивільної відповідальності.
http://www.insurance-life-quote.com/business-insurance/