медичне страхування; нам потрібно більше конкуренції

Хоча багато визнають різні форми реформ, таких як вищезгаданий, може бути, і дозволяє привабливі нових дрібних перевізників, щоб вийти на ринок і пропонують різні види страхових пакетів також допоможе втримати ціни на справедливий і обслуговування високого.

У Флориді, наприклад, губернатор нещодавно дозволив певних перевізників медичного страхування запропонувати без надмірностей планів у Флориду споживачів. Ці плани не включають в себе всі необхідні мандати Флориди, щоб забезпечити медичне страхування в якості страхової компанії. Тим не менш, з метою скорочення зростаючого числа незастрахованих Флориди, ці типи планів було дозволено. Вони менш дорогі, але також менш багаті вигоди.

Недолік такого підходу в тому, що тільки кільком обраним компаніям було дозволено, щоб просунути ці типи планів. Звичайно, це включено Blue Cross і Blue Shield штату Флорида; вони, ймовірно, найбільшим перевізником в державі.

Медичне страхування має бути зрозуміле краще в тому сенсі, що його цілі повинні бути ясними. Наприклад, якщо метою є забезпечення захисту від катастрофічних те, що є метою даного конкретного плану. Якщо метою є забезпечення покриття поточних рутинних послуг та профілактичних, то це він. Проблема, як здається в тому, що медичне страхування,
медичних страхових компаній, і навіть регулюючі органи намагаються зробити занадто багато речей одночасно і заплутати споживачів, агентів, а часом і самих себе.

Системи було б краще, дозволяючи для різних конструкцій плану, призначеного для забезпечення різних видів послуг і очікувань. У той же час, більше конкуренції необхідно заохочувати серед носіїв так, що ні перевізник не контролює на конкретному ринку.

Конкурс збільшить наші вибори і підтримки цін справедливим і збалансованим. Споживачі будуть пожинати плоди. Існує вже конкуренції в багатьох місцях по всій країні, але і в багатьох інших ні. Є багато факторів, які додають до створення перешкод, але урядові постанови знаходяться на вершині.
Знову ж, щоб використовувати Флориди в якості прикладу, губернатор з простої зміни в системі вводиться нова конкуренція, нові вибори та наявність на ринку. Те ж саме може відбутися в іншому місці. Тим не менш, Флорида також повинні були дозволити більше компаній пропонують ці види планів.
Штатах по всій країні дійсно намагаються вирішувати свої питання медичного страхування і залучити більше людей в застрахованих колонки. Психологічне сприйняття споживачем, що вони мають
медичну страховку, навіть якщо не з багатющою переваг, дозволяє їм відчути, що вони мають доступ до нашої системи охорони здоров’я. Це реальна проблема, але теж факт.
Людина без медичне страхування дійсно відчуваю зовні і від страху, не знаючи, витрати або розуміння системи просто не будуть намагатися отримати доступ до медичної допомоги.
На закінчення, конкуренція це добре, це необхідні речі. Таким же чином, що уряду необхідно триматися подалі від приватного сектора, так само приватний сектор потребують ефективніших гравців.