медичне страхування – душевний спокій, що можна купити за гроші

Чесно кажучи, всі види страхування, не є дійсно не більше ніж великий розрив геть, принаймні, це один із способів дивитися на це. Інший спосіб думати про страхування як форму азартної гри болючою (особливо страхування життя). Ви платите щомісячну премію для відпочинку застраховані, так що якщо ви захворіли або померли чи потрапити в автомобільну аварію, страхові внески погасити на вашу користь, позбавляючи вас від купи боргів і потенційного банкрутства.

З урахуванням сказаного, само собою зрозуміло, що страхування є просто необхідним злом у загальній схемі життя, особливо медичного страхування, завдяки бюрократії і криво практики білінгу з боку лікарні та страхові компанії. Так зціпити зуби і отримати медичну страховку, і подивіться на яскравій стороні це одна з форм страхування ви майже гарантовано використовувати в якийсь момент у вашому житті.

Найскладніша частина покупки медичного страхування покупки медичного страхування (Ні, це не помилка). Є дуже багато планів в галузі охорони здоров’я та постачальниками, що це диво, що нікого ніколи не в змозі бути застраховані. І якщо ви думаєте купівлю незалежного медичного страхування самостійно важко, ви повинні побачити, що люди, чиї роботодавці пропонують іноді повинні пройти. Раніше було легко для співробітників на робочому місці, коли справа дійшла до отримання покриття, все, що потрібно було вибрати, скільки людей у ​​вашій родині будуть покриті, і підпишуть накидав лінії, і людські ресурси зробили все інше. Не більше, хоча.

Споживачів та робітників, які підписують для страхування сьогодні Тепер є варіанти. Страхові компанії хваляться своїми, і як їх зробити їх краще, ніж у конкурентів, але для середнього споживача це не що інше, як велика головний біль викликаний дорогоцінний час даремно просіювання через направляючі і читання заплутаний текст, який не дає ніяких, так як нікому, крім юристи, хто їх написав.

По суті, ці параметри дозволяють вибрати франшизу і премії, яка в свою чергу буде передбачати, що сума страхового покриття ви отримаєте. Чим вище ваш щомісячний внесок кращого охоплення і тим менше на кишенькові витрати ви стикаєтеся. Це протилежно тому, якщо ви обираєте план з низькою премії та низьку франшизу.

Було б несправедливо не менше, щоб відчувати себе занадто багато симпатії до співробітників намагається вибрати правильний охоплення здоров’я на робочому місці, в кінці кінців, вони завжди можуть звернутися за допомогою до своїх відділом людських ресурсів. А як щодо по найму, або ті, у яких є робота, які не пропонують переваги для здоров’я?

Найкраще місце, щоб почати покупки медичного страхування та збору інформації є Інтернет. Знайти компанії ви зацікавлені в, а потім називати їх. Попросіть учасника послати Вам інформаційний пакет, і коли ви його отримаєте передзвонити і хтось пояснив все, що в ньому, що ви не розумієте. Переконайтеся в тому, і запитати, що ваш загальний щомісячний внесок буде, а також франшизи.

Якщо вони є хорошою страхової компанії, то вони будуть більш ніж щасливі взяти час, щоб відповісти на ваші запитання, і, ймовірно, навіть бути готові працювати з вашим бюджетом, щоб допомогти вам знайти найкраще покриття. Пошук відповідного медичного страхування займе якийсь час, але може виявитися добре стоїть, якщо ви або близька людина в ній потребує.