медичне страхування допоможе вам продовжити ваше життя

Медичне страхування є одним з видів страхування, які ви просто не можете дозволити собі, щоб уникнути. Медичне страхування є економічно ефективним способом взявши на себе всі медичні витрати. Поліс медичного страхування покриває всі типи питання в галузі охорони здоров’я, таких як кров’яний тиск, проблеми із зубами, хірургії, нещасні випадки і т.д. Медичне страхування є основним договором між страховою компанією і людиною і його спонсора. Договір може бути щорічно або щомісяця. Різні типи витрат на охорону здоров’я, що будуть покриті за рахунок страхової компанії вказані заздалегідь. Він також залежить від типу премія нараховується на цю політику, що людина несе відповідальність за виплату у страховій компанії. В Америці страхування здоров’я багато в чому визначається спонсоровані урядом програм соціального забезпечення. Більшість ТНК охоплюють своїм працівникам під миттєвий планів медичного страхування.

У 1694 році Хью Chamberlen з родини Петра Chamberlen створена концепція медичного страхування. Страхування від нещасних випадків була запропонована в США за запевненням здоров’я Франкліна. Страховий захист була спочатку тільки для пароплавів і кораблів. У Сполучених Штатах він є обов’язковим для окремого громадянина, щоб мати покриття медичної страховки, як він захищає вас і надає різні переваги для здоров’я. За даними дослідження, проведеного Кембриджських лікарні, Гарвардської юридичної школі та університеті Огайо близько 62% всіх особистих банкрутств у США були з-за нездатності нести витрати на медичне обслуговування. Медичне страхування компенсується страховими компаніями, стягуючи фіксовану ставку премії зі страхування страхувальника. Крім того, люди повинні бути дуже обережні при переході на плані здоров’я і план медичного страхування, оскільки існує величезна різниця між ними.

Здоров’я Сполучені Штати системи охорони здоров’я багато в чому залежить від приватного медичного страхування, так як більшість американців залежать від нього. Охорони здоров’я становить майже 16% ВВП країни. У 2007 році в цілому $ 2260 млрд були витрачені на витрати на охорону здоров’я в країні на частку якого припадає близько $ 7439 на душу населення. За останніми оцінками, зроблені CDC (Центр по контролю і профілактиці захворювань) близько 58% всіх американців мати медичну страховку. Отримання поліса страхування здоров’я може бути дорогим, як витрати на охорону здоров’я в Сполучених Штатах зростають швидше, ніж заробітна плата та інфляція. Тому більшість низькими доходами американців вибирають спонсоровані урядом програм соціального забезпечення, такі як Medicare і Medicaid. Згідно з дослідженням учених, витрати на соціалізовані Medicare буде рости з 500 млрд доларів у 2009 році до $ 930 млрд. доларів в 2018 році.

З тих пір як президент заявив про свою підтримку загального охорони здоров’я, спостерігається підвищення в число американців претендуєте соціалізовані медичного страхування. Нещодавно представила доступних медичних закону допомогло дати поштовх нової конкурентоспроможної ринку приватного медичного страхування, який підтримується стан виконання програм медичного страхування, яка допомогла б мільйонам американських громадян, особливо літніх людей у ​​висвітленні різних медичних витрат. Ви можете знайти в інтернеті для будь-якого типу комплексне медичне страхування котирування, що надаються цими компаніями, який відповідає вашому бюджету.