медичне страхування для інвалідів

Люди купують страховку для своїх автомобілів, тому що вони розуміють необхідність захисту їх транспортних засобів, людей, які їдуть з ними і захист, необхідні для інших транспортних засобів та їх народів. Часто багато людей купують страхування життя, щоб переконатися, що їхні близькі мати фінансове забезпечення. Всякий раз, коли люди купують власність, вони купують страховку на майно. Тоді чому б не купити страховку для можливості інвалідності через нещасний випадок або хвороба?

Так само, як автомобільної аварії, матеріальний збиток або смерть непередбачувані події так це перспектива стати інвалідом. Багато людей були на банківський рахунок, який відповідає будь-яким короткострокових інвалідності, яка не дозволить їм працювати. Що відбудеться, якщо ваша інвалідність стає довгостроковий, і ви виявите, що ви не в змозі працювати протягом багатьох років? Така перспектива може стати руйнівним для вас і вашої родини. Запам’ятати реальної вартості за страхування на випадок інвалідності полягає в його здатності, щоб захистити вас протягом тривалого часу.

Довгостроковою інвалідності дуже важко на сім’ю. Ваш чоловік може працювати чого в дохід. Аварії відбуваються не тільки на роботу, але в домашніх умовах, а також. Тривалої хвороби може нанести удар в будь-який час, щоб кожному, хто перешкоджає потерпілому від роботи. Будь-яка людина, який працює повинні розглянути можливість придбання страхування на випадок інвалідності.

Статиці показує нам, що все більше людей втрачають свої будинки через інвалідності, ніж в результаті пожежі або смерті. Факт залишається фактом, що 50% роботодавців покриття короткострокових інвалідності і лише 40% покриття довгострокових інвалідності. Суворою реальністю є те, що державні програми може заплатити вам переваги, але тільки якщо ви відповідати суворим критеріям, викладеним заявити про себе відключені. Допомоги по соціальному забезпеченню є основним джерелом для більшості людей, які є інвалідами. Навіть якщо ви захочете покладатися на соціальне забезпечення, допомоги по інвалідності не тому, що близько 50%, які є інвалідами знайти їх вимоги відмовлено. Ті, хто вважаються мають право чекати шість місяців, перш ніж вони почнуть отримувати вигоду і то лише частина ваших доходів буде отримана. Компенсація для працівників призначена для тих, які отримують травми на роботі. Вона забезпечує короткий час обмеженими засобами, які навіть не близько до доходу ви заробляли. Крім того, є приватні пенсійні плани, що надаються деякими державними установами та приватними компаніями, які засновані на загальній, постійної інвалідності. Ці типи планів зниження ваших пенсійних виплат пропорційно, що ви отримали по інвалідності. Крім того, ці пенсійні плани інтегровані з соціального забезпечення або компенсації працівникам, що робить вашу користь менше, ніж ви, очікуєте.

Важливість покупки страхування на випадок інвалідності має вирішальне значення для кожного робочого Американський сьогодні незалежно від того, якщо ви в шлюбі чи ні. Ніхто не хоче стати хворим або мати несподівані аварії, але статистика показує, що це відбудеться як чоловікам, так і жінкам. Найбільш поширеними є інвалідами серце або назад і вік не має ніякого значення, бо молодий чи старий ви могли б бути наступна людина в черзі за нещасний випадок, який залишає вас калікою на все життя. Ви також зіткнутися з реальністю хвороби, які можуть заподіяти вам стати інвалідом на все життя. Ви уразливі для багатьох речей, які можуть зменшити доходи і ваш стиль життя. Медичне страхування для інвалідів хороший план.