медичне страхування для недавній випускник коледжу

Як ви випускник коледжу відправляються в великий, великий, страшний світ, є, ймовірно, багато речей на свій розум. Перш за все, це знайти хорошу роботу, а потім знайти місце для життя, а потім, можливо, з’ясувати, як погасити ці кредити для студентів. Одна річ, яка, можливо, не в Вашу голову є медичне страхування. Все у вашому житті, ви, швидше за все були залежить від охоплення ваших батьків, але це судно до відплиття, якщо воно вже не має.

Ми знаємо, що ти думаєш: «Навіщо мені потрібна медична страховка? Я молодий, я здоровий, і візити до лікаря дуже мало, і далеко один від одного. Так навіщо платити за те, що я ніколи не будете використовувати? “Ей, ми розуміємо, де ви і звідки. Але нещасних випадків і хвороб відбувається без попередження, навіть рослий молодий дорослих таких, як ви. Звичайно, медичне страхування є дорогим, але не мають це буде коштувати вам дорого.

Перші речі, щоб знати

Давайте отримаємо одну річ прямо, охорону здоров’я в Сполучених Штатах це кошмар, мало хто буде стверджувати, що. Є тисячі варіантів, коли справа доходить до отримання медичної допомоги та платити за це, деякі з них хороші, деякі з них не так багато. Коли мова заходить про вибір страховий поліс, який підходить саме вам, сплутаність свідомості рясніє. Так давайте дізнаємося трохи більше про ваших варіантів.

Існують дві основні категорії медичного страхування: керованої медичної допомоги та відшкодування плани. Хоча ви будете платити більше для покриття відшкодування, він пропонує набагато більше можливостей, ніж керованого медичного плану. Через покриття відшкодування, ви будете мати вибір лікаря, лабораторії, лікарні або клініки спеціальності. Коли ви звернетеся за медичною допомогою, ви повинні будете заплатити зі своєї кишені витрати звана франшиза-до Вашого охоплення буде удар дюйма Франшизи в діапазоні від декількох сотень доларів до $ 1000 або більше, залежно від вашої політики. Крім того, відшкодування плани вимагають доплати на медичне обслуговування; означає, що ви будете нести відповідальність за відсоток від витрат на лікування разом з податком. Як правило, відшкодування плани платите тільки за нещасні випадки або хвороби, вони зазвичай не покривають профілактичний догляд.

Організоване медичне обслуговування є повною протилежністю охоплення відшкодування. Франшиза, як правило, менше, доплат нижче, і профілактичної допомоги, як правило, покриті. Ваші варіанти, однак, обмежені. Через керованого медичного плану, ви можете вибрати тільки медичних працівників, які працюють за контрактом в організації підтримки здоров’я. Якщо ви йдете в інше місце, ви платите-в повному обсязі. Оскільки це досить грубо угоду, багато керованої медичної допомоги планів пропонують гібридні варіанти, які включають в себе багато з бажаних характеристик відшкодування план.

У яку сторону йти

Якщо ви знайдете роботу, яка пропонує медичного страхування і ви один, візьміть його. Воно не може бути ідеальним, але він б’є все, що ви можете знайти на свій розсуд. Коли ви реєструєтесь через свого роботодавця, ви, ймовірно, зіткнулися з великою кількістю опцій. Візьміть хороший, довго дивився на них, і звернутися за допомогою до людини представник ресурсів у разі необхідності, але переконайтеся, що ви вибираєте план, який підходить саме вам. -Швидше за все, якщо ви молоді і здорові, ви хочете, план з низькою премії та високу франшизу. Подивіться на план, який зводить до мінімуму ваші витрати за свій рахунок. Коли справа доходить до вибору між і відшкодування плану або плану організованого медичного обслуговування, ви можете або не можете мати вибір залежно від вашого роботодавця. Обидва пропонують переваги і недоліки, тому переконайтеся, що криза номера до вчинення одного чи іншого.

Зробіть собі угода

Хоча медичне страхування є дорогою частиною нашого життя, є способи заощадити. Якщо ви працюєте на себе, ходити по магазинах навколо, перш ніж зробити план. Якщо ви перебуваєте під 50 і в доброму здоров’ї, страхові компанії будуть хочете, щоб ваш бізнес, і знижувати ставки, які будуть матися. Крім того, скористатися перервами від дядька Сема. Самозайнятих може списати до 45 відсотків від їх страхові внески. Деякі роботодавці пропонують гнучкі рахунки витрат, де ви можете заплатити за премії і витрати не покриваються страховкою з грошових коштів, які не підлягають оподаткуванню.

Якщо ви одружені і ваш чоловік також може отримати покриття від свого роботодавця, важать ваші варіанти ретельно. Це може принести користь вам і охоплення фінансово-мудро, якщо ви вимірюєте плюси і мінуси окремих охоплення, подвійного покриття, або один з вас вибирають з планувати свою роботу та вступі до одного.

Нарешті, якщо ви були здорові і вірю, що можна отримати з мінімальним покриттям здоров’я, подивитися в покупці “катастрофічне покриття». Ця політика відшкодування пропонує дуже низькі страхові внески, але франшиза може бути дуже високою до $ 2500. Покриття вкрай обмежені в «катастрофічною» події, які вам необхідно дізнатися все о.