медичне страхування для кожної потреби розуміння видів доступні

У Сполучених Штатах налічується близько 5 різних видів медичного страхування: традиційні медичного страхування; кращим постачальником або організації ОПП; точка-в-сервіс-планів або POS, організації управління охороною здоров’я або ОПЗ, і зовсім недавно, медичні ощадні рахунки або HSAs . Що так багато видів медичного страхування, це може бути незрозуміло намагаються з’ясувати, який найкраще відповідає вашим потребам, тому повного дослідження всіх і поговорити з фахівцем, якщо у вас вимагають уточнення.

Традиційне медичне страхування є той, який більшість людей думають про те, коли вони думають про медичне страхування. Ви платите страхової компанії премію кожен місяць, і якщо ви потрапили в аварію або ж необхідність медичного страхування, у вас є франшиза суму, яку ви повинні викласти і то страхова компанія підбирає інша частина рахунку. Ви часто отримуєте недорогу офісу та / або рецепт доплати з традиційним медичним страхуванням.

З людьми, що живуть протягом тривалого часу, медичні страхові компанії почали шукати інші способи, щоб урізати свої витрати, розробку окремих планів в галузі охорони здоров’я такого типу, як органи прокуратури. ОПП є плани, які охоплюють майже всі ваші медичні рахунки до тих пір, поки ви залишаєтеся в кращою групою лікарів чи лікарень. Ця система створює “кращого постачальника” список, який ви можете вибрати. Лікування поза цієї групи постачальників покрита, але тільки за пільговою ставкою, тобто ви закінчите необхідність доплатити до лікаря з системи. Шляхом обмеження лікарів і лікарень покриті всередині своєї групи, то страхова компанія може контролювати, певною мірою, їх витрати і скоротити ваші премії. POS плани роботи схожі на органи прокуратури, але вимагаємо, щоб у первинної медико-терапевт, через якого ви можете отримати направлення на фахівців. Якщо вам потрібно йти до невролога або дерматолога, необхідно спочатку звернутися до свого первинної медико загальної практики для первинної діагностики, щоб отримати направлення до фахівця для більш ретельної діагностики. POS планує на додаток мають переважний постачальник системи, і якщо ви вирішите піти до фахівця або лікаря за межами цієї системи, ваш поліс буде обмежено.

ОПЗ змішувати строгий версія ОПП та POS плани. ОПЗ визначений реєстр лікарів, часто набагато менше, ніж PPO мереж, які ви можете бачити. Ви не покривається взагалі, якщо ви звернетеся до лікаря, окрім вашого ОПЗ мережі. Крім того, ви також повинні отримати направлення від вашого основного медпрацівника ОПЗ загальному відвідати будь-якого фахівця. З іншого боку, ці обмеження означають, що ви платите додаткові низькою або нульовою щомісячної премії.

HSAs були нещодавно підписав закон президент Буш. Ви можете внести гроші на спеціальну не обкладаються податком, процентні набирає ощадний рахунок, який має бути використаний для медичних витрат. Ідеальне місце для HSA є змішування рахунок низької вартості, високої франшизи страхової план. Ощадний рахунок призначений, щоб дозволити вам захистити високу франшизу, якщо ви знайдете необхідності покриття дорогих медичних витрат у той час як страхова компанія буде забрати решту рахунку. Знову ж, важливо, щоб ретельно розглянути кожен варіант, перш ніж вибрати єдиний план медичного страхування. Ваше здоров’я важливо, переконайтеся, вона захищена в якомога краще.